Eski Devlet Hastanemiz Boşta, Diş Hekimliği Fakültesi Olabilir (Özel Haber)

Yetkililer şimdiden kolları sıvamalı ki; Eski Devlet Hastanesi Diş Hekimliği Fakültesi için düşünülürse 2020 yılı yatırım programında restorasyon için ödenek çıkartmalılar. Geç kalırsak avunup dururuz.

Eski Devlet Hastanemiz Boşta, Diş Hekimliği Fakültesi Olabilir (Özel Haber)
08 Ocak 2020 - 12:56

Bina Arayışı Gündeme Gelebilir İse;

Yetkililere ve ÇAKÜ Rektörümüze Duyurulur. Hizmet İçin Önerebileceğimiz Tek Adres!

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmî Gazete'de yayımlanan karara göre, Çankırı Karatekin Üniversitesine bağlı Diş Hekimliği Fakültesi kuruldu.

Allah bereketini artırsın. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Çankırı hizmetin hepsini hak ediyor.

Söz konusu karar kapsamında Çankırı Karatekin Üniversitesine bağlı Diş Hekimliği Fakültesine illaki bir yer lazım.

Çankırı Diş Hekimliği Fakültesi’ne, “Eski Devlet Hastanemiz” yakışır.

Yetkililer şimdiden kolları sıvamalı ki şayet eski devlet hastanesi Diş Hekimliği Fakültesi için düşünülürse 2020 yılı yatırım programına restorasyon için ödenek çıkartmalılar. Kimse kusura bakmasında, “Fakülte açıyoruz binamız yok. İçinde öğrenci olmayan Üniversiteyi ben ne yapayım.”

Adını ettiğimiz alan içerisindeki gayrimenkul boş bekletiliyorsa lütfen yetkililer gereğini yapsın. Teknik, taktik konulara aklımız ermeyebilir. Eğer yer aramaya koyulacaksanız; yer aramayın burayı değerlendirin derim.

“Binanın kurum için gerekli olduğunu belirterek teklifimizi reddetmeyin. Fakat; Üniversitenin gelişmesi için fakülte’nin de kampus alanında olması gerekir" diye de sözlü ifadelerimizi de kullanmadan edemeyeceğimizi belirtiriz. Konuyu gündeme getirdik ki olayı uzatmadan, savsaklamadan bu sorunlar kendi çatımız altında çözülmelidir diye düşünüyoruz.

İnşallah ilimiz ve öğrencilerimiz için hayırlısı olur.


 
 


Bu haber 2654 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum