MHP'li Belediye Başkanı İle AKP'li İl Başkanından Kutlama Mesajları

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak ta, "Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerifin gelişini kutluyor, tüm hemşehrilerimize sağlıklı günler diliyoruz."

MHP'li Belediye Başkanı İle AKP'li İl Başkanından Kutlama Mesajları
10 Nisan 2021 - 11:53 - Güncelleme: 10 Nisan 2021 - 12:01
Kutlama Mesajları

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik on bir ayın sultanı Ramazan ayının gelmesi münasebeti ile birer kutlama mesajı yayınladılar. 

Başkan Esen’in Ramazan Ayı Kutlama Mesajı

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, on bir ayın sultanı Ramazan ayının gelmesi münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı.  Bir yıldır devam eden salgın sürecinde Ramazan ayına aynı heyecan ve istek ile ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek Ramazan ayının şifa veren yönü ile tüm Türk İslam âlemine sağlık getirmesini temennisinde bulundu.

Esen, mesajında “Corona virüs salgını sebebi ile Ramazan ayını buruk karşıladığımız hissiyatına kapılmayalım. Bu süreçte maske, mesafe ve hijyen kurallarına sıkı bir şekilde uyarak Ramazan ayını ailemiz ile birlikte geçireceğimiz güzel vakitler ile telafi edelim. Ramazan ayı, kurtuluş ayıdır ve en kısa zamanda salgından kurtulmayı diliyorum. Her yıl Ramazan ayında daha da arttırdığımız dayanışmamız ve paylaşmamız bu yıl sağlık alanında olsun ki; sevdiklerimize ve özlediğimiz güzel günlerimize geri dönebilelim.

Sofralarımızdan bolluk ve bereket,  gönüllerimizden huzur; ruh ve bedenimizden sağlık eksik olmasın.


Dünya olarak mücadelesini verdiğimiz corona virüs salgının bir an önce sona ermesini diliyor, Ramazan ayının hemşehrilerime ve tüm Türk İslam âlemine huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen

AK Parti İl Başkanı Ramazan Ayı Gelişi Kutlama Mesajı

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Ramazan ayının gelişiyle ilgili bir mesaj yayınladı. Başkan Çelik mesajında tedbirlere uymanın öneminden bahsetti.

İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik mesajında, "Korona virüs dolayısıyla buruk bir sevinçle rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerifi karşılıyoruz. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs dolayısıyla bu Ramazan ayı boyunca sevdiklerimizi tekrardan görmek ve onlarla daha güzel zaman geçirmek için mümkün olduğunda yan yana gelmeyelim. Bu süreci maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak geçirelim. Tedbirlerimizin faydasını ilerleyen süreçte hep birlikte göreceğiz. Bu vesile ile rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerifin gelişini kutluyor, tüm hemşehrilerimize sağlıklı günler diliyorum." İfadelerine yer verdi.

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik

Bu haber 1547 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum