Hüseyin Yakar Tekrar Başkan Seçilerek Güven Tazeledi

Tek liste olarak gidilen Çankırı Mali Müşavirler Odasının 23. Olağan Genel Kurulunda Hüseyin Yakar tekrar başkan seçildi.

Hüseyin Yakar Tekrar Başkan Seçilerek Güven Tazeledi
07 Mayıs 2019 - 11:12

Güven Tazeledi

 

Çankırı Mali Müşavirler Odasının 23. Olağan Genel Kurulu Oda binası eğitim salonunda gerçekleştirilin genel kurulda Hüseyin Yakar tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

 

Tek liste olarak gidilen Çankırı Mali Müşavirler Odasının 23. Olağan Genel Kurulunda Hüseyin Yakar tekrar başkan seçildi. Tek liste olarak gidilen Mali Müşavirler Odasının 23. Olağan Genel kurulunda Mali Müşavirler Odası’na kayıtlı 101 üye sandık başına gitti. Mali Müşavirler Odasının 23. Olağan genel kurul toplantısı Çankırı Mali Müşavirler odası toplantı salonunda pazar günü saat: 09.00’da başladı ve 101 üye oyunu kullandı. Tek liste olarak gidilen olağan genel kurulda mevcut başkan Hüseyin Yakar tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

 

Güven tazeleyen Başkan Yakar, “Oda başkanı olduğumuz günden bugüne görevimizi en iyi şekilde yapmak için büyük çaba ve gayret içerisinde olduk. Tüm yenilikleri ve yapmamız gereken tüm işleri odamız üyeleri ile paylaşarak en iyi hizmeti vatandaşımıza nasıl sunarız bunun gayreti içerisinde olduk. Meslektaşlarımız bizleri yeniden bu göreve layık gördüler, sizlerin huzurunda tüm meslektaşlarıma ve Çankırı halkına şükranlarımı sunuyor, olağan genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bu haber 3485 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum