İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

Valimiz Ayaz, kamu kurumlarında çalışma prensipleri ve uyulması gereken kurallar hakkında detaylı açıklamalar yaptı.

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı
06 Temmuz 2020 - 21:38 - Güncelleme: 07 Temmuz 2020 - 08:43

İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Valimiz Abdullah Ayaz Başkanlığında, 06.07.2020 tarihinde Valiliğimiz Sosyal Tesislerinde saat 14.00’te gerçekleştirildi.
 
Toplantıya Valimiz Abdullah Ayaz, Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek ve İl İdare Şube Başkanları katıldı.
 
Toplantıda konuşan Valimiz Ayaz, kamu kurumlarında çalışma prensipleri ve uyulması gereken kurallar hakkında detaylı açıklamalar yaptı. Kamu kurumlarında olması gereken disipline dikkat çeken Valimiz Abdullah Ayaz, yeni dönemde düzenli ve uyumlu bir çalışma ortamı oluşturma çabasında olacaklarını, vatandaşların kamu kurumlarındaki işlerinin görülmesinde sorun yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınacağını ifade ederek, “Çözüm odaklı olacağız. Bir sorun için kuruma geldiğinde vatandaşın memnun bir şekilde kurumdan ayrılması gerekiyor. İnşallah hep beraber düzenli ve iyi bir çalışma dönemi geçireceğiz.” dedi.
 
Toplantı, genel idare ve diğer konuların görüşülmesinin ardından sona erdi.
 


Bu haber 3309 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Şerafettin ERDOĞAN
    1 ay önce
    Sayın valim: Sağlıklık Müdürlüğü eski hastane yanındaki atık çöplerini iki kez dilekce vermemize rağmen kaldırmıyor. İçinde çocuklar oynuyor mikrop kapma durumu var, neden atılmıyor anlamıyorum. Şehir içine hurda atılır mı?