Belediye Başkanı Esen'e, Tüm Birim Ve Çalışanlarına Açık Teşekkür

Mezarlık alanlarında büyüyen otlar ekipler tarafından biçilirken, temizlik çalışmaları yapıldı.

Belediye Başkanı Esen'e, Tüm Birim Ve Çalışanlarına Açık Teşekkür
17 Ekim 2023 - 19:29 - Güncelleme: 17 Ekim 2023 - 20:03
Teşekkür

Özel Haberimizi Yaparken Ne Belediyemizde Nede Mezarlıklar Müdürlüğümüzdae Suçlu Aramadık; Sadece Çirkinliği İhbarda Bulunduk!

Jet Hızıyla Gereken Yapıldı

16 Ekim 2023 Pazartesi günü saat 20:49’da www.haberci18.com
 İnternet Medyasında, “Bu Pisliği, Terbiyesizliği, Saygısızlığı Yapmak Hiç Bir Kimsenin Haddine Değil. Mezarlıklar çakmak gazı çekmek, uyuşturucu içme yeri değildir.

Çankırılı'ya yakışmayacak bir hareket Çankırı'ya bir çok hizmetleri bulunan bir büyüğümuze büyük saygısızlığı şiddetle kınıyoruz ifadeleri kullanarak, (merhum) Belediye Başkanımız Ali İnandık büyüğümüzün kabrinde gördüklerimizle yola çıkarak olay yerinden çektiğimiz fotoğrafları paylaşarak; yazıktır günahtır, çok ayıptır düşüncesiyle burayı temizleyelim, bu kepazeliğe dur diyelim talbinde bulunarak özel haber yayınlamıştık.


Yayınımız İhbar Kabul Edildi

Mezarlık alanlarında büyüyen otlar ekipler tarafından biçilirken, temizlik çalışmaları da yapıldı.

Allah Razı Olsun Sayın Başkanım

Haberimizden sonra a
radan daha 2-3 saat geçmeden özel haberimize kulak veren kıymetli, bir o kadarda değerli insan Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen mezarlıkta yaşanan çirkin görüntüler ile ilgili olarak sabahın aydınlanması ile birlikte (merhum) Belediye Başkanımız Ali İnandık büyüğümüzün kabrinde geniş çaplı temizlik yapıldığını; şahsımızı arayarak bilgilendirdi.

Mezarlık alanlarının periyodik olarak temizlik ve ot biçmelerinin yapıldığına değinen Esen, “Çankırılı ya yakışmayacak bir hareket, Çankırı ya bir çok hizmetleri bulunan bir büyüğümüze ve mezarına yapılan büyük saygısızlığı şiddetle kınıyorum.” Dedi.

Çankırı Belediyesi’ne ekibine, birimlerine ve tüm personellerine moral ve açık teşekkür haberi gerçekleştirdik. İlk gününden itibaren şehri ve insanları için en üst düzeyde gayret sarf eden Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen beyi alkışlayarak tebrik ve teşekkür ediyoruz.

Sevgili hemşehrilerimiz, 31 Mart 2019 Tarihinde gerçekleştirilen yerel seçimlerde; hemşehrilerimizin yüksek teveccühüyle beraber Çankırı Belediye Başkanlığına seçilen değerli insan İsmail Hakkı Esen ve ekibi Şehitler, Gaziler, Yaranlar Diyarı, Kaya Tuzu’nun Başkenti Çankırı’yı siz değerli hemşehrilerimiz ile birlikte geleceğe güvenle, huzurla, çağdaş bir il yapmaya devam ediyor. Allah nasip ederse vaat etmiş olduğu projeleri gerçekleştirmek için bütün gayretini sarf ederek çalışıyor, çalışmaktadır. Çankırı Belediyesini söz verdiği gibi sizlerle birlikte yönetiyor.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Doğup büyüdüğü Çankırı’ya; 7gün 24 saat hizmet ederek, “ben” değil “biz” diyerek, el ele, kol kola, gönül gönüle, ilimizin çıkarları için hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz. Makamda oturarak Çankırı’yı yöneten Belediye Başkanı olmadığını, kimseye tepeden bakmadan, böbürlenmeden, kırmadan, dökmeden bu görevi sürdüreceğiz. Belediye, Çankırı’da yaşayan herkesin evi gibidir. Rahatlıkla gelip işlerinizi görebileceğiniz, sorunlarınıza sıkıntılarınıza çare bulacağınız, Belediye Başkanı olarak ben, belediye meclis üyelerimiz ve tüm personelimiz ile biz sizlerin emrine amadeyiz.” İfadelerini kullandı.

Esen son olarak, “Vatandaşlarımız kabir ziyaretleri sırasında temiz bir mezarlık alanı bulsunlar düşüncesiyle çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızdan tek isteğimiz mezarlıklarda istenmeyen, görmek istediğimiz çirkin eylemde bulunan kişi veya kişileri Güvenlik güçlerimize, Mezarlıklar Müdürlüğümüze ihbarda bulunsunlar.” Dedi.

Bu hizmetleri yapmamız konusunda desteklerini esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımıza, birim çalışanlarına teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz. İşiniz gücünüz rast gelsin. İnşallah.  

Bu haber 5766 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum