Çayyolu Elektrikçi takipçi satın al takipçi hilesi düşmeyen takipçi hosting

MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt'un 10 Kasım Anma Mesajı

Kurt, "Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 85. sene-i devriyesinde dualarla anıyor, tüm kahraman silah arkadaşlarına Allah'tan rahmet diliyorum."

MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt'un 10 Kasım Anma Mesajı
10 Kasım 2023 - 08:28
Anma Mesajı

Atatürk'ün liderliği, sadece askeri zaferlerle değil, aynı zamanda ülküleri, bilimsel yaklaşımı ve toplumsal dönüşümleriyle de öne çıkmıştır.

Cumhuriyet'in ilanı, çok yönlü reformlar ve modernleşme hamleleri, Atatürk'ün vizyonunun bir yansımasıdır. Demokratik, sosyal bir hukuk devleti kurma çabası, ülkeyi çağdaş normlara taşımış, eğitimde yapılan inkılâplarla okuryazarlık oranlarının artması, toplumsal bilincin yükselmesine katkı sağlamıştır.
Atatürk'ün dil, kültür ve sanat alanındaki reformları, milli kimliğin güçlenmesine ve kültürel zenginliğin artmasına öncülük etmiştir.

Atatürk'ün bıraktığı mirası anlamak ve sahip çıkmak, gelecek nesillere daha güçlü bir Türkiye bırakma sorumluluğunu beraberinde getirir. Onun ilkelerine bağlı kalarak, birlik ve beraberlik içinde ülkemizi daha ileriye taşıma kararlılığını sürdürmeli, Cumhuriyet'imizin kuruluşunun 100.yılında önümüzdeki yüzyılın Türk Yüzyılı olmasının önemini kavramalıyız.

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 85. sene-i devriyesinde dualarla anıyor, tüm kahraman silah arkadaşlarına Allah'tan rahmet diliyorum.
Ne mutlu Türk'üm diyene.

Ahmet KURT

MHP Çankırı İl Başkanı

Bu haber 894 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum