Adem Kızılkaya Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Olduğunu Duyurdu

Kızılkaya, "İçinizden birisi, sizi ve yaşadığınız çevreyi çok iyi tanıyan ve mahallemizin dertleriyle dertlenen bir kardeşimiz olarak sizlere hizmet vermek istiyorum."

Adem Kızılkaya Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Olduğunu Duyurdu
01 Mart 2024 - 19:39 - Güncelleme: 01 Mart 2024 - 19:48
Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Adem Kızılkaya

2024 yılında yapılacak olan muhtarlık seçimleri öncesinde muhtar adayı olmak isteyen isimler adaylığını açıklamaya başladı.

Muhtar Adayı Kızılkaya’dan
Sağlık Ocağı, Kentsel Dönüşüm, Halk Otobüsü Vaadi

Kızılkaya, “Mahallemizde olmayan sağlık ocağının getirilmesi için mücadele vereceğim. Kentsel dönüşüme uygun olan binalar için yapımına başlanabilmesi için uğrasacağım. Halk otobüslerinin mahallemizde ulaşımı gerçekleştirmek için gerekli yerlerle görüşerek var gücümü harcamaya kararlıyım.”


“Aile olarak yıllardır Mimar Sinan Mahallesi’nde ikamet etmekteyiz.

Seçmenlerimiz teveccüh gösterir beni muhtar yaparlarsa Mimar Sinan Mahallesi Hep Birlikte Daha İyiye Daha Güzele dönüşecektir, diyerek Muhatar Adayı Olduğunu Söyleyen Kızılkaya, “Daima Mahallemin Yanında Olacağım” ifadelerini tekrarladı.

Mahalle sakinlerimizin sorun ve önerilerini dinleyerek, çözüme kavuşturmak için hep birlikte var gücümüzle çalışacağım.

Çok değerli Mimar Sinan Mahalesi sakinerime hizmet yapmak için bu yola çıktım. Önce Cenab-ı Allah, sonra sizlerinde desteklerini alarak mutar adayı olmaya karar verdim.

Sevgili
Mimar Sinan Mahallesi Sakinleri

1965 Ünür Köyü doğumluyum. Evli 3 çocuk, 2 torun sahibiyim. Çalışma hayatıma kamu işçisi olarak Çankırı Polis Okulunda başladım, sonra Çankırı Belediyesinde çalıştım, son olarakta Çankırı Karatekin Ünüverisitesinde hizmet ederek çalışma hayatımı tamamladım. Şimdi ise yıllrda Devletimizin bu değerli kurumlarında çalışarak edindiğim bilgi ve tercübelerimle siz değerli kardeşlerime hizmet etmek maksadıyla Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı oldum.

İçinizden birisi, sizi ve yaşadığınız çevreyi çok iyi tanıyan ve mahallemizin dertleriyle dertlenen bir kardeşimiz olarak sizlere hizmet vermek istiyorum. Beni Muhtarınız olmaya layık görürseniz Allah’ın izniyle, her zaman görevi başında, kendisine kolay ulaşabilir, dinamik ve bütün sorunlarınızla yakından ilgilenen bir Muhtar bulacaksınız. Göremeyenlerin gözü, duyamayanların kulağı, eli yetişmeyenlerin kolu kanadı olmaya gayret edeceğim.

Adem Kızılkaya, “Üzüldüğüm nokta şu, birçok mahalleye çeşitli yatırımlar yapılırken, bizim Mimar Sinan Mahallesi hep yerinde sayıyor. Bu sorunları giderebilecek alt yapı ve birikime sahibim. Devamlı olarak üst düzey bürokrat ve siyasilerle görüşmekteyim. İlimizi yöneten ekibin içinde beni kıramayacak dostlarım ve ağabeylerim var. Onların desteği ile Mimar Sinan Mahallesi’ndeki sorunları biran önce çözerim.”

Mahallemizin huzuru için gerekli her türlü tedbirlerin alınması ve sorunların ortak akıl ile çözülmesi için ilgili tüm kurumlarla her daim irtibat içinde olacağım. Siz Mahalle sakinlerimizin yardım ve desteğiyle gece gündüz çalışarak, mahalle sakinlerimizin yüzünü güldüren ve gönlüne ferahlık veren bir muhtar olmak için oylarınıza talibim. Allah (cc.) hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Sağlıcakla kalın.

İrtibat: 0 505 495 55 70

Mimar Sinan Mahallesi Muhtar Adayı Adem Kızılkaya

Bu haber 2348 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Adaletli Osman Gazi Han
  1 ay önce
  Sağolsun bizim daireye ziyarette bulundu, bir adet çakmak, bir adet kalem getirdi ve birde broşür. hakkını helal etsin. kendisini tanımıyorum ama iyi bir insan gibiydi. seçim de kendisine başarılar diliyorum.
 • Nefise
  1 ay önce
  Allah yolunu açık etsin Reis...
 • Merve kizilkaya sahin
  1 ay önce
  Rabbim yolunu açık etsin babammm.