Karataş Mahallesi İçin Ustalık Dönemi Aday Olduğunu Açıkladı

31 Mart yerel seçimleri öncesinde Karataş Mahallesi Muhtarı Mustafa Kanık, yeniden aday olduğunu açıkladı.

Karataş Mahallesi İçin Ustalık Dönemi Aday Olduğunu Açıkladı
11 Mart 2024 - 23:31 - Güncelleme: 12 Mart 2024 - 13:39
Ustalık dönemine aday!

“Söz verdiğim her şeyi yaptım”

Çankırı ili Karataş Mahalle Muhtarı Mustafa Kanık, yapılacak yerel seçimlerde yeniden aday olduğunu açıklarken, 10 yıllık muhtarlık görevini; “Çıraklık-kalfalık dönemi bitmiş ustalık dönemimiz başlamıştır. Takdir edersiniz ki söz verdiğim her şeyi yerine getirmiş bulunmaktayım” olarak tanımladı.


31 Mart yerel seçimleri öncesinde Karataş Mahallesi Muhtarı Mustafa Kanık, yeniden aday olduğunu açıkladı.

Kanık, 10 yıldır yürüttüğü muhtarlık görevini; “Deneyimlerimize dayanarak uzman kadroyla, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Çıraklık-kalfalık dönemi bitmiş ustalık dönemimiz başlamıştır. Takdir edersiniz ki söz verdiğim her şeyi yerine getirmiş bulunmaktayım” olarak tanımladı.


1963 Çankırı Korgun doğumlu, evli ve iki çocuk sahibi olan Kanık, “Saygıdeğer Mahalle sakinlerim, ferdi olmaktan mutluluk duyduğum mahallemin çok kıymetli sakinleri sizlerin yardımı ve oyları ile 2014 yılında Karataş mahalle muhtarı olarak göreve geldim. Bu süreçte iyi ve kötü günlerimizde hep birlikte olduk sizler den gelen talepler ve gördüğüm tüm eksiklikleri giderme gayretin de oldum. Nasip olur ise 31 Mart 2024 de yapılacak olan yerel seçim de Karataş Mahalleme yeniden adayım destek veren herkese şimdiden çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kanık Görev Süresinde Neler Yaptı?

Şeyh Mehdi Camisi Karataş Mahallesi sakinlerinin destekleriyle, muhtar Kanık’ın üstün çabalarıyla ibadete açılmıştır. İğdiroğlu Çıkmazın Yolu açılarak halkın hizmetine sunulmuştur. Zümrüt Apartmanlarının önündeki kapalı yolu açtırarak halkın hizmetine sunmuştur. Mahalleye Kent Sahası kazandırmıştır. Karataş Aile Sağlığı Merekzini Mahallesine kazandırmıştır.

Özlem apartmanı, 15 Temmuz Göktürk, Bağdatoğlu, Yaman, Gültekin, İrem, Saraçoğlu Seçkin, Billurbey, Aşiyan Blokları, Fethiye, Kevser Siteleri Kardelen Siteleri incelenerek bütün binaalrın alt yapı sorununun giderileceğinin altını çizen Kanık, “Şu anda mahallede olumsuz bir yer yok, siz mahalle sakinlerimin istekleri bir bir yerine getirilecek sözünü verdi.

Muhtarlık Ofisi Karataş Mahallesi Fikri Demirok Caddesi No:13 Çankırı adresindedir.

7/24 telefonunun açık olduğunu hatırlatan Kanık, “Siz isteyin biz yapalım. Mahalle sakimlerimin istek ve önerileri için var gücümle çalışacağım, mahallem için mücadelemi sürdüreceğim.

Kanık son olarak, Seçimin Çankırımıza, Mahallemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, aday arkadaşlarıma başarılar diler saygı, sevgi ve selamlarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

Bu haber 4039 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • kevser sitesi
  1 ay önce
  sayın muktarım durmak yok yola devam.
 • Tuncay Hoca
  2 ay önce
  Mustafa'm adamın dibidir. Ona destek ver, rahata er. Şimdiden hayırlara vesile olsun inşallah.