Dt. Oğuz Kaan Ünal Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliğine Getirildi

Başhekim Dt. Seyfi Barış Ekşi’nin Baştabiplik görevinden ayrılmasıyla Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliğine Dt. Oğuz Kaan Ünal getirildi.

Dt. Oğuz Kaan Ünal Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliğine Getirildi
29 Temmuz 2020 - 13:32 - Güncelleme: 29 Temmuz 2020 - 20:53

Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliğinde Beklenen Atama Yapıldı

Yeni Baştabip Oğuz Kaan Ünal

Başhekim Dt. Seyfi Barış Ekşi’nin Baştabiplik görevinden ayrılmasıyla Çankırı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliğine Dt. Oğuz Kaan Ünal getirildi.

Oğuz Kaan Ünal Kimdir?

Oğuz Kaan Ünal 1982 yılında Çankırı’nın Orta ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2006 yılında mezun oldu. Askerlik görevini Ağrı Doğubeyazıtta Yedek Subay olarak tamamladı. 2 yıl Ankara’da muayenehane işlettikten sonra 2010 yılında Muş Ağız Diş Sağlığı Merkezine atandı. 3 yıl Muş Adsm, 3 yıl Yozgat Adsm’de görev yaptı. 2015 yılından itibaren Çankırı Ağız ve Diş Sağlığında çalışmaktadır.

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak ataması yapılan yeni yöneticimiz Dt. Oğuz Kaan Ünal’ı tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

Dt. Oğuz Kaan Ünal 2020 Temmuz ayında Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine başhekim olarak atanmıştır. Çankırı halkı için gereken ne varsa gece gündüz demeden hizmet aşkıyla yapmaya çalışacağına inandığımız Dt. Oğuz Kaan Ünal’a yeni görevinde üstün başarılar dileriz. Allah utandırmasın.Şehrimize hayırlı uğurlu olsun İnşallah.


 


Bu haber 5082 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mu do
    1 hafta önce
    Hayırlı uğurlu olsun. Diş hastanesinde tanıdığım en özverili hekim.