Önerdikleri İsim Sonrasında Sağlık Bakanından Fırça Yiyen Çankırılı Siyasiler Kim? (Özel Haber)

Sayın Cumhurbaşkanı kabinede köklü değişikliğe gidiyor. Sonuç olarak Sayın Cumhurbaşkanımızdan tek ricamız; “Ne olur yeter artık. Şehitler, yaranlar diyarı Çankırı da da acilen değişikliğe gidinilsin.

Önerdikleri İsim Sonrasında Sağlık Bakanından Fırça Yiyen Çankırılı Siyasiler Kim? (Özel Haber)
12 Eylül 2019 - 11:05 - Güncelleme: 12 Eylül 2019 - 11:14

Cenab-ı Allah Çankırı'nın, Çankırılıların Yardımcısı Olsun

 

Sağlık konusunda sınıfta kalan, şehrimize bir Sağlık İl Müdürü, bir Baştabib ataması yaptıramayan siyasiler yaşanan bu gelişmeler ile yine hayal kırıklığı yaşadılar, yaşattılar. 

 

Haber merkezimize gelen bilgi üzerine araştırmaya koyulduk. Çankırı Devlet Hastanesi'nin kanayan yarası olan başhekim ataması noktasında bir çok şey konuşuldu.

 

Haber merkezimize gelen bilgi doğrultusunda yaptığımız araştırmada Sağlık Bakanlığına Milletvekillerimiz tarafından gönderilen isim sonrasında bakanlık yetkilileri araştırmaya koyuldu. Yapılan araştırma sonrasında Sağlık Bakanı, birisi Cumhurbaşkanımızın Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki temsilcisi olan Grup Başkanvekili ve Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili'ni fırçaladı.

 

Yapılan araştırmada önerilen ismin uygunsuz olduğu ve isim hakkında vekillerin herhangi bir araştırma yapmadan ortaya koyduğu belli oldu.

 

Edinilen bilgiye göre önerilen isim bakanlık tarafından çağırılarak hayırlı olsun temennileriyle Çankırı’ya geri gönderiliyor. Daha sonrasında ismin hala kuruma göreve başlama yazısı gelmediğinden dolayı kişinin hakkına giriyorlar olması ortalığı karıştırmaya yetiyor.

 

İş Yapacaksanız Adam Gibi Yapın!

 

İlk önce ismi önerip hayırlı olsun temennileri ile Çankırı’ya gönderildikten sonra yazı gelmiyor yazı gelmeyince vekiller referans oluyor. Bakanlık tarafından araştırma yapılınca kişinin uygun olmadığı kanaatine varılıyor. Sonrasında vekiller fırça yiyor. Bu ne biçim iş yapmak oluyor?

 

Çankırı Sahipsiz!

 

Çankırı’mızın sahipsiz olduğunu hem sözlü olarak hemde yazılı olarak defalarca ifade ettik. Halk tarafından seçilen milletvekillerinin halkın işlerinden başka işlerle uğraşmamasını istiyoruz. Halkın vergileriyle aldıkları maaşlarla halkın aleyhine iş yapmak ne kadar doğru?

 

Biz hiç kimseyi zan altında bırakmadan her zaman doğruyu ve gerçeği söyledik. Söylemeye de devam edeceğiz. Çankırı’mızın zararına yapılan her işin her olayın takipçisi olacağız. Çankırı’mızın aleyhine vatandaşımızın aleyhine yapılan her işin ve kişilerin ensesindeyiz.

 

Artık Memlekete Sahip Çıkma Sırası Bizde!

 

Bu satırlarımdan dolayı, kimse kusura bakmasın, bize kızmasında. Sayın Cumhurbaşkanı kabinede köklü değişikliğe gidiyor. Sonuç olarak Sayın Cumhurbaşkanımızdan tek ricamız; “Ne olur yeter artık. Şehitler, yaranlar diyarı Çankırı’yı da masaya yatırın. Şu kadarını söyleyeyim kamuoyunun rahatsız olduğu kişileri örneğin bir gazeteci olarak beni semde silip atın. Lütfen Çankırı’da da komple değişikliğe gidin, bizden uyarması.

Bu haber 5100 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • şerafettin Erdoğan
  6 ay önce
  Masasından kalkmayan, sorunlarla ilgilenmeyen. yöneticiler hemen değiştirilmelidir.
 • Abdulsamet KÜRKÇÜ
  6 ay önce
  ÇANKIRI İLİMİZDEKİ KAMU KURUMLARINDA ACİLEN KÖKLÜ BİR DEĞİŞİKLİK YAPILMASI LAZIM. YILLARCA MAKAM VE KOLTUKLARDA OTURANLAR. BU MÜDÜRLER BU MİLLETİN SORUN VE SIKINTILARINI ÇÖZEMİYORLAR. ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ OLAN MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLUNA SESLENİYORUM. ADAMIN ÇANKIRI MİLLETİ İLE HİÇ BİR ALAKASI YOK..