Yapraklı Da Büyük Buluşma

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, "Yapraklı ilçemiz ve Yapraklı ilçemizin her bir Ferdi için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da durmaksızın çalışacağız." dedi.

Yapraklı Da Büyük Buluşma
21 Şubat 2022 - 10:11
Büyük Buluşma

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik, Cumhur İttifakı'nın Yapraklı İlçe Belediye Başkanı, AK Parti Yapraklı İlçe Başkanı, İl Genel Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Yapraklı Dernekler Federasyonu Başkanı ve Üyeleri ile beraber doğa harikası Yapraklı ilçesinde, ilçeye dair konuların ele alındığı verimli bir toplantı gerçekleştirildi.

Köylerin ve Yapraklı ilçesi'nin ihtiyacı olan yatırım ve hizmetleri masaya yatırıldı.

Muhtarların dernek yönetiminin ve dernek başkalarının talepleri tek tek dinlenerek not aldındı. Bugüne kadar AK Parti'nin yapmış olduğu ve bugünden sonra hayata geçirilecek icraatler konuşuldu.


AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu yaptığı konuşmada; "Yapraklı ilçemiz ve Yapraklı ilçemizin her bir Ferdi için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da durmaksızın çalışacağız. Memleketimizin her bir noktasında olduğu gibi Yapraklı ilçemizde de yatırım ve hizmetler son sürat sürecek halkımızın hak etmiş olduğu refaha ulaştırmak için azimle gayretle çalışacağız. Birlik ve Beraberliğimiz Daim, Toplantımız Hayırlara Vesile Olsun." dedi.
Bu haber 1643 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum