Ülkemizde Huzur ve Güvenin Teminatı Olan Türk Polis Teşkilatı 179 Yaşında

“Her zaman ve her koşulda milletimizin yanında olan polislerimizi kutluyor; vatan uğruna can veren aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyoruz.”

Ülkemizde Huzur ve Güvenin Teminatı Olan Türk Polis Teşkilatı 179 Yaşında
10 Nisan 2024 - 11:25 - Güncelleme: 10 Nisan 2024 - 11:29
Türk Polis Teşkilatı 179 Yaşında

www.haberci18.com İnternet Medya Yazı Ailesi olarak, “Her zaman ve her koşulda milletimizin yanında olan polislerimizi kutluyor; vatan uğruna can veren aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyoruz.

Türk Polis Teşkilatımızın 179. Kuruluş Yıl Dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle ilimiz Atatürk Anıt Alanında çelenk sunma töreni düzenlendi. İl Emniyet Müdürümüz Sn. Yılmaz Delen tarafından anıta çelenk konulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile tören sona erdi.

İl Emniyet Müdürü Sn. Yılmaz Delen ve beraberindeki heyet, Türk Polis Teşkilatının 179. Kuruluş Yıl dönümü nedeniyle Valimiz Sn. Mustafa Fırat Taşolar’ı ziyaret ettiler.

Türk Polis Teşkilatımızın 179. Kuruluş Yıl Dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla şehit yakınları ve emekli emniyet personeli evlerine ziyarette bulunuldu.

Bu haber 1659 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum