Tuz Sahada Voleybol Oynadılar

20 Ağustos’ta yapılacak final müsabakalarına kadar her gün farklı branşlarda spor karşılaşmalarının devam edeceği bildirildi.

Tuz Sahada Voleybol Oynadılar
03 Ağustos 2023 - 15:12 - Güncelleme: 03 Ağustos 2023 - 15:16
Tuz Sahada Voleybol

2. Uluslararası Çankırı Tuz Festivali kapsamında gerçekleştirilen Tuz Müsabakalarının ikinci gününde kadın voleybol takımları tuz üzerinde kıyasıya mücadele etti. Bu sezonun ilk kadın voleybol maçını oynayan Angels ile Filenin Sultanları, sporseverlere keyifli dakikalar yaşattı. İlk seti 25-21 ile Filenin Sultanları alırken, ikinci seti 25-15 ve tiebreak (uzatma seti) 11-7 ile iki seti alan Angels Kız Voleybol Takımı, maçın galibi oldu.

Çankırılılar, gece 01.00’e kadar voleybol keyfini doyasıya yaşadı. Üç maç kadın voleybol, dört maç ise erkek voleybol takımları arasında gerçekleştirildi. 20 Ağustos’ta yapılacak final müsabakalarına kadar her gün farklı branşlarda spor karşılaşmalarının devam edeceği bildirildi.

Bu haber 1859 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 18 li
    6 ay önce
    Bu güzel ve Çankırı için manası olan aktiviteyi kim yapıyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü mü yoksa Çankırı Belediyesi mi. Ya da şöyle sorayım bu kimin işi? Hiç bahsedilmiyor da...