Bayındırlık İl Müdürlüğünden Emekli Kadir Kethüda Vefat Etti

Bayındırlık İl Müdürlüğünden emekli Kadir Kethüda hayata gözlerini kapattı.

Bayındırlık İl Müdürlüğünden Emekli Kadir Kethüda Vefat Etti
14 Haziran 2021 - 08:28 - Güncelleme: 14 Haziran 2021 - 11:23
Kethüda Ailesinin Acı Günü

İnna Lillahi Ve İnna İleyhi Raciun "Biz Allah’a aitiz ve sonunda O’na Döneceğiz."


Kadir Kethüda geçirdiği kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

Bayındırlık İl Müdürlüğünden emekli ve Çankırı’nın yerli ailelerinden Kethüda mobilyanın sahibi hatırşinas, güler yüzlü, değerli şahsiyet Kadir Kethüda ağabey hakka yürüdü.

Çankırı eşraflarından (merhum) Ergin Kethüda’nın babası, ilimiz Aksu Mahallesi sakinlerinden Sanayi İş adamı Erdal Kethüda’nın muhterem aile büyüğü, Sabire Kethüda hanımefendinin eşi, Bayındırlık İl Müdürlüğünden emekli Kadir Kethüda hayata gözlerini kapattı.

Cenazesi 14.06.2021 Pazartesi günü Saat 15:00'de kılınacak cenaze namazını müteakip Sarıbaba aile mezarlığında toprağa verilecektir.

Merhuma Allah'tan rahmet ailesine, yakınlarına, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Bu haber 3966 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mahmut KASAR
  1 ay önce
  Güler yüzü ve tatlı dili ile muhabbet dolu insan olan sevgili Kadir abimizi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Başta eşi ve oğlu Erdal Bey olmak üzere tüm ailesine sabırlar diliyorum.
 • ARİF YÜKSEL
  1 ay önce
  Çok çalışkan, her zaman tebessümü yüzünden eksik olmayan, Milli Eğitimde görev yaptığım yıllarda büyük desteğini gördüğümüz, değerli dostum Kadir KETHÜDA’ya; Allah’tan rahmet, kederli Ailesine baş sağlığı diliyorum. Mekanı Cennet olsun inşallah.