Yine Bademçay Köprüsü Yine Kaza 1 Yaralı

Halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilincinden şaşan Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Çankırı İl Genel Meclis Başkanlığı’nın sorgulanması lazım.

Yine Bademçay Köprüsü Yine Kaza 1 Yaralı
05 Ekim 2021 - 08:14 - Güncelleme: 05 Ekim 2021 - 08:28
1 Yaralı

Yapraklı'ya bağlı Bademçay köyü girişindeki köprüdeki olumsuzluklar nedeniyle çift taraflı kaza meydana geldi.

Çankırı ilinin Yapraklı İlçesine bağlı Bademçay Köprüsünde meydana gelen tek taraflı, çift taraflı Trafik kazalarının ardı arkası kesilmiyor.

Bu insanların sesine kulak verin artık…

Edinilen bilgilere göre; 18 AG 531 plakalı araç ile, 06 CIF 349 plakalı arak Bademçey Köprüsünde kafa kafaya çarpıştı. Kazada bir vatandaşımız yaralanırken her iki araçta da maddi hasarlar oluştu.

Defalarca tespit yapılmasına rağmen köprü yeniden maalesef yapılamadı!"

Söz Veriliyor Yapılmıyor!

Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinin, Çankırı İl Genel Meclis Başkanlığının, Nede Çankırı’daki Siyasetçilerin Vatandaş Üzerlerinde Oynadıkları Sözlü, Süslü Oyunlar Bitmiyor…

İlimizde Yapılan Çalışma Ve Hizmetlerden Memnun Olmayan Halk, “Şehrimizin, İlçelerimizin, Beldelerimizin, Köylerimizin Ve Her Alanda Sahipsiz Olduklarından Bir Kez Daha Şikayetçi Olduklarını Söylediler”

Öte yandan kaza sonrası kaza yapan vatandaşlar sosyal medya aracılığı ile www.haberci18.com İnternet Medya Haber Merkezine gönderdikleri mesajda; Köprüde daha önce yaşanan kazalara dikkat çekerek bugüne kadar mevcut köprünün genişletilmemiş olmasını dile getirdiler.

Artık Yeter, Millet Bıktı Usandı

Halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilincinden şaşan Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Çankırı İl Genel Meclis Başkanlığı’nın sorgulanması lazım.
Yerel basın, bulunduğu şehrin gözü kulağıdır. Bu şehrin dertlerini kendine dert edinen, yaranlar, şehitler, gaziler diyarı kaya tuzunun başkenti Çankırı için en iyisini isteyen bizlerde haksızlık yapılmasın.

Çankırı’mızın Sorunlarımıza Duyarsız Kalanları Kınıyoruz

Sorumlu ve sorumsuz yöneticileri göreve davet ediyoruz. Her gününüz Çankırı, İlçeleri, Beldeleri ve Köyleri olsun istiyoruz.

www.haberci18.com İnternet medyası olarak ta; Kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru haber verme, tarafsız, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde barındıran önemli bir mesleği icra etmektedir. Milletin vicdanına ses olmaya devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bu konuyu da açıklamak zorunda değiliz ama; Kimseyle de alıp veremediğimiz yoktur, bilinmesini isteriz."  

Bu haber 2845 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • a
  1 ay önce
  Oraya acilen 2 şeritli otoban yapılması lazım. İnatlaşmadan olmaz arkadaşlar aman hızınızı falan düşürmeyin çarpışın sürekli....
 • 18 li
  1 ay önce
  Köprüde karşılaşan iki inatçı keçi misali olmuş bu kaza. Köprüye girilirken kuraldır. Hız azaltılır kontrollü geçiş yapılır. Hak önce benim diye inatlaşılmaz. İnatlaşanlar bu sonuca katlanmak zorunda kalırlar. Köprünün genişletmesi konusunda ben de sizinle hem fikirim. Köy hizmetleri ya da DSİ bir an evvel olayı çözüme kavuşturmalıdır.