BAL'da 1074 Çankırıspor'un Grubu Belli Oldu! Ama Ortada Takım Yok…

Genç Yarenler, "Kulüp başkanı Barbaros Özdemir ya yol haritası belirtmeli ya da acilen en doğrusu olan istifasını vermelidir."

BAL'da 1074 Çankırıspor'un Grubu Belli Oldu! Ama Ortada Takım Yok…
23 Ağustos 2022 - 18:36 - Güncelleme: 23 Ağustos 2022 - 18:42
Ortada Takım Yok…

Amatör İşlerden Sorumlu TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez başkanlığında toplanan Bölgesel Amatör Lig çalışma grubu, 2022-2023 sezonu Bölgesel Amatör Lig gruplarını belirledi.

Amatör İşlerden Sorumlu TFF İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez başkanlığında toplanan Bölgesel Amatör Lig çalışma grubu, 2022-2023 sezonu Bölgesel Amatör Lig gruplarını belirledi. 1074 Çankırıspor Batı Karadeniz ve Ankara takımlarıyla eşleşti.

80 ilden 196 takımın katılacağı Bölgesel Amatör Lig, 14'er takımın yer aldığı 14 gruptan oluştu.

Grup müsabakaları sonunda gruplarını birinci sırada tamamlayan on dört takımın karşılaşacağı Play-Off müsabakalarının ardından, dokuz takım TFF 3. Lig'e çıkmaya hak kazanacak. 01-02 Ekim 2022 tarihlerinde başlayacak olan 2022-2023 sezonu BAL müsabakaları fikstür çekimi ise Eylül ayının ilk haftasında gerçekleştirilecek.

BAL Ligi Başlama Tarihi ve Grubumuz Belli Oldu

5.Grupta mücadele edecek Çankırı Temsilcisi 1074 Çankırıspor’un müsabakaları 01-02 Ekim 2022 tarihlerinde başlayacak.

Grubumuzdaki Ankara Temsilcilerinin hangileri olduğu ve fikstür çekimi ise Eylül ayının ilk haftasında gerçekleştirilecek kura ile belli olacak.

Genç Yarenler: “Yapamıyorsanız Bırakın”

1074 Çankırıspor’un taraftar grubu Genç Yarenler, yönetime tepki gösterdi. Genç Yarenler sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda ” Kulüp başkanı Barbaros Özdemir ya yol haritası belirtmeli ya da acilen en doğrusu olan istifasını vermelidir.” ifadelerine yer verildi.

Genç Yarenlerin açıklamasında şu ifadeler yer aldı: “Anlaşılan o ki bu yönetim kendini şikayet moduna aldı. Sorunlara çözüm, hem şehirden hemde siyasetten destek olsunlar diye geldiler. Ama hala uyuyorlar böyle devam etmez. Fikstür belli olduğu BAL Ligi’nde takımlar transfer vb. başlayıp antrenman devam ederken bizlerdeki süreç milletin iki dudağı arasında kaldı.

Kulüp başkanı Barbaros Özdemir ya yol haritası belirtmeli ya da acilen en doğrusu olan istifasını vermelidir. Yazık! Koca şehri bir başkanı bu kadar aciz olmamalı. Bu bardak taştı, taşar. Bırakın geçte olsa yeter yazık. Bir basın karşında bile kendine kişileri açık bir dile ifade etmekten kaçmak bu memlekete verilen en büyük zarardır. Kim bu takıma zarar verdi ve engelliyorlarsa herkese söylememek lazım.”


1. 1074 Çankırıspor

2. Ankara
3. Ankara
4. Ankara
5. Kastamonu İl Özel İdare Spor (Kastamonu)
6. Boyabat 1868 (Sinop)
7.  Bartın Spor (Bartın)
8. Kardemir Karabük Spor (Karabük)
9.  Karabük İdmanyurdu Spor(Karabük)
10. Yeniçağ Spor (Bolu)
11.  Çilimli Belediyespor (Düzce)
12.  Devrek Belediyespor (Zonguldak)
13. Kozlu Belediyespor (Zonguldak)
14. Kilimli Belediyespor (Zonguldak)

Bu haber 1770 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • tc
    1 ay önce
    Çankırı'dan bir cacık olmaz. Ligden çekilin gitsin. Köy oldu zaten. Sahipsiz şehir yaptılar baştaki iki....