Çankırı Polisi Kuş Uçurtmuyor, Uygulamalarda 2357 Şahıs ve 537 Aracın Kontrolü Yapıldı

Suç ve Suçluyla Mücadele ilkesi çerçevesinde vatandaş-kolluk uyumu ile çalışmalara devam edilecektir.

Çankırı Polisi Kuş Uçurtmuyor, Uygulamalarda 2357 Şahıs ve 537 Aracın Kontrolü Yapıldı
07 Şubat 2020 - 11:33 - Güncelleme: 07 Şubat 2020 - 17:59

Çankırı Polisi Kuş Uçurtmuyor

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Yapılan Önleyici Faaliyetlerine Damga Vurmaya Devam Ediyor!

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

Kamu düzeni ve Genel asayişin devamının sağlanmasının temel şartı suçların işlenmeden önce önlenmesi ile mümkündür. Polisin suçu önleme hizmetlerinde başarılı olması ancak, suç ve suçlulara karşı vatandaşla işbirliğine girmesi ve her türlü desteğini alması ile birlikte, suçun önlenmesine yönelik önleyici polis hizmetlerini çağımızın gerektirdiği önem ve hassasiyetle daha modern, aktif, hızlı ve verimli bir yapı içerisinde sürdürülmesini sağlamaktır.

Bu kapsamda Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Resmi Ekipler Amirliği olarak Ocak ayı içerisinde yapılan önleyici faaliyetlerde toplamda; 2357 şahısın ve 537 aracın kontrolü yapılmış ve Resmi Ekipler Amirliği olarak yapmış olduğumuz bu uygulamalar neticesinde. 3 adet Kurusıkı tabanca ve 64 adet fişek ile 1 adet Av Tüfeği ve 7 adet fişek tarafımızca muhafaza altına alınmıştır. Ayrıca çeşitli davalardan aranması olan 7 şahısın işlemleri tarafımızdan yapılarak gerekli birimlere teslim edilmiştir.

Vatandaşımızın huzur ve güven içerisinde mevcut kamu esenliğine devamı amacıyla, Önleyici ve Adli Kolluk Tedbirleri kapsamında, Suç ve Suçluyla Mücadele ilkesi çerçevesinde vatandaş-kolluk uyumu ile çalışmalara devam edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


 

Bu haber 4146 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum