Çankırı Polisi Göz Açtırmıyor

Kırgızistan Uyruklu B.G ve A.S. isimli bayan şahıslar Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğüne teslim edilerek sınır dışı edildiler.

Çankırı Polisi Göz Açtırmıyor
07 Şubat 2020 - 10:56 - Güncelleme: 07 Şubat 2020 - 11:15

Fuhşa Teşvik Aracılık Zorlama Suçundan Haklarında İşlem Yapıldı

Bitmek Bilmiyorlar

Çankırı’da Bu İnsanlara Ev, Dükkân Verirken Bir Kez Daha Düşünün!

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünce ilimizde Fuhşa Teşvik, Aracılık veya Zorlama olayının meydana geldiği bilgisi doğrultusunda Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince planlı ve takipli olarak yapılan operasyonda, 03/02/2020 günü 20.15 sıralarında Buğday Pazarı Mahallesi Öztaş Sokak İşkur Sitesi No:80 Merkez Çankırı sayılı adrese yapılan baskında, Kırgızistan Uyruklu B.G ve A.S. isimli bayan şahıslar suçüstü yapılmak suretiyle yakalanmış ve Fuhşa Teşvik Aracılık veya Zorlama suçundan haklarında işlem yapılmıştır.

04/02/2020 günü Kırgızistan Uyruklu B.G ve A.S. isimli bayan şahıslar Göçmen Kaçakçılığı ile Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğüne teslim edilerek sınır dışı edilmişlerdir.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde mevcut kamu esenliğinin devamı amacıyla, Önleyici ve Adli Kolluk Tedbirleri kapsamında, Suç ve Suçluyla Mücadele ilkesi çerçevesinde vatandaş-kolluk uyumu ile çalışmalara devam edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 

Bu haber 7999 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum