Çankırı'da Çeşitli Suçlardan Aranan 105 Şahıs Yakalandı

Çankırı hakkında sıkıntılı haberler duyuyoruz...

Çankırı'da Çeşitli Suçlardan Aranan 105 Şahıs Yakalandı
23 Mart 2024 - 09:36
Çankırı’da polis ve jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimlerde çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken, çeşitli suçlardan aranan 105 şahıs yakalandı.

​Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü ve Çankırı İl Jandarma Komutanlığınca icra edilen faaliyet ve operasyonlar sonucunda;
Çeşitli suçlardan aranan (105) şahıs yakalanmış, ülkemizde yasal kalış hakkı bulunmayan (8) yabancı uyruklu şahıs hakkında sınır dışı işlemleri başlatılmıştır.

(3) Kaçakçılık operasyonunda (7) ve (1) Narkotik operasyonunda (2) şahıs hakkında işlem tahsis edilmiştir.

Yapılan operasyon ve denetimlerde;
(51) gr. uyuşturucu (esrar), (260) sentetik ecza hapı, (3) tüfek, (2) tabanca geçirilmiştir.

Ayrıca 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nun muhtelif maddelerinden (507) araç sürücüsüne, (1.295.608) TL tutarında idari işlem uygulanmış, (141) araç trafikten men edilmiştir.

www.haberci18.com İnternet medyası olarak bizlerinde üzerüne gittiğimiz, kamuoyunun duymasını sağladığımız haberlerimizi yayınlamaya devam ediyoruz. Ayrıca bir TV kanalında Müge Anlı’nın sunduğu proğramda da Çankırı hakkında sıkıntılı haberler yayınlıyoruz ve duyuruyoruz. Uyuşturucu, kumar, tefecilik, günlük oda kiralama, kadın ticareti ve mafyanın türlü türlü pis işlerini.

Çankırı'nın güvenli temiz bir şehir olması, gençlerin temiz bir ortamda yetişmesi için konuların üzerine gidilmesi gerekmektedir.” Diye düşünüyoruz.

Bu haber 2217 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum