Çayyolu Elektrikçi hosting PUBG Mobile UC Satın Al Seo Paketleri

Altyapısı Tamamlanan Yollar Asfaltlandı

Kurban Bayramı sonrası Şehit Üsteğmen Mehmet Ata Sokak, Necati Asım Uslu Caddesi ile Namık Kemal Parıltı Caddesinin bir kısmını kapsayan ikinci etapta alt ve üstyapı çalışmalarını yürütecek.

Altyapısı Tamamlanan Yollar Asfaltlandı
14 Haziran 2024 - 21:12 - Güncelleme: 14 Haziran 2024 - 21:17
Çankırı Belediyesi, şehir merkezinde başlattığı altyapı çalışmalarının ardından sıcak asfalt serimi gerçekleştirdi. Artan nüfus ve gelişen şartlar karşısında yetersiz kalmasından dolayı yenilenen şehir altyapı sistemi, asfalt serimi ile konforlu hale getirildi.

Belediye Caddesi, Namık Kemal Parıltı Caddesi ve Şehit Üst Teğmen Mehmet Ata Sokağı’nın yer aldığı 1. etap çalışmaları kapsamında Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Belediyenin kendi ürettiği yaklaşık 400 ton asfaltı bölgeye serdi. Altyapı çalışmaları kapsamında bozulan kaldırımlar ile Namık Tanık Parıltı Caddesi’nde yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları ise devam ediyor.

ÇASKİ ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri,  Kurban Bayramı sonrası Şehit Üsteğmen Mehmet Ata Sokak, Necati Asım Uslu Caddesi ile Namık Kemal Parıltı Caddesinin bir kısmını kapsayan ikinci etapta alt ve üstyapı çalışmalarını yürütecek.

Bu haber 1874 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Has cankirinin evladi
    3 hafta önce
    Asfalt harika. Ancak yaya kaldırımı 2 metre büyütülmüş. Yoldan çalınmış. Yol daralmış. Araba park yeri iptal edilmiş. Ne hakla zaten Trafik sorunu olan yerin yolunu daraltırsınız. Her yapılan işi sorgulayın. Karatekin Hastanesi arkası asma tuz onu göbek yapıldı. Araçlar zor dönüyor. Hani zorlastırmayın kolaylaştırın hadisi var. Hani beytul mal. Yav bu insanlar da sana emanet. Mantıklı yapın daraltmayın şehrimizi. Biriniz daralttı bıraktı gitti. Onun genişlettiği kaldırımları internet kafeler kullanıyor. Belediyenin orayı eski haline araba park edilebilir hale getirin. Zaten imaret i bir fincan kahve için kapattınız. Ne yapalım daraldık yorum da mı yazmayalım. Sen olmasan hizmetlerini yazan da yok haberci18. Admin sen de yazıyı yayınlamaz isen cesur değil iki yüzlü olmuş olusun. Yayınlarsanız sözümüz yok.