Çayyolu Elektrikçi takipçi satın al takipçi hilesi düşmeyen takipçi hosting

Z & N Hukuk ve Danışmanlık Bürosu Açıldı

Çankırı’da hukuk camiasının sevilen isimlerinden Av.Nilüfer Pulat ile Av.E. Zeynep Çubuk hanımefendilere ait Z & N Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun açılışı...devamını okuyunuz.

Z & N Hukuk ve Danışmanlık Bürosu Açıldı
21 Ocak 2023 - 18:28 - Güncelleme: 26 Ocak 2023 - 17:15
Z & N Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

13.09.2022 tarihinde gerçekleştirilen ruhsat töreni ile yeminlerini ederek, Çankırı Barosuna kayıtlı Avukatlarımız’dan Nilüfer Pulat ile, 10.11.2022 tarihinde gerçekleştirilen ruhsat töreni ile yeminini ederek meslek hayatında başlayan Avukat Zeynep Çubuk hanımefendilere ait Z & N Hukuk ve Danışmanlık Bürosu açılışı 21.01.2023 Cuma günü, Cuma namazından sonra gerçekleşen törenle açıldı.

Çankırı’da hukuk camiasının sevilen isimlerinden Av.Nilüfer Pulat ile Av.E. Zeynep Çubuk hanımefendilere ait Z & N Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun açılışı yoğun katılımın olduğu ortamda düzenlenen törenle dualar eşiliğinde gerçekleşti.

Cumhuriyet Mahallesi, Zeki Ömer Defne Sokak, (AKM Karşısı) Hasan Kıvrak Apartmanı No:2 Çankırı adresindeki törene Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı Barosu Başkanı Mustafa Deniz, AK Parti İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, çok sayıda Avukat, davetliler, Avukatlarımız Nilüfer Pulat ve Avukat Zeynep Çubuk hanımefendilerin Anneleri, Babaları, Büyükbabaları, Babaaneleri, Anneanneleri, isimlerini ayrı ayrı yazamadığımız aile yakınları, eş, dost, vatandaşlar katıldı.

Baro Başkanı Deniz Tebrik Etti

Açılış töreninde konuşan Çankırı Barosu Başkanı Mustafa Deniz, genç meslektaşlarına başarılar diledi ve “Öncelikle yeni Bürolarınnın hayırlı, bereketli, bol kazançlı olmasını diliyorum. Avukatlık mesleğini adalet, hak, hukuk çerçvesi içerisinde yapacağınıza yürekten inanıyorum. Mesleklerini layıkıyla yapacak olan arkadaşlarımızın artması sebebiyle çok mutluyum” dedi.

Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Genç avukat arkadaşlarımız bürolarını açıyor. Bu büronun milletimize, ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Gençlerimizin bir yerlere geldiğini görmek bizleri gururlandırıyor. Hayat mücadelesinde eğitimli ve donanımlı olmak her insanı bir adım önde başlatıyor. Bu vesileyle Av. Nilüfer Pulat ve Avukat Zeynep Çubuk kardeşlerimizi tebrik ediyorum ve meslek hayatlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik de, “Böylesine anlamlı bir programda olmaktan gurur duyuyorum. Genç meslektaşlarıma Avukatlık mesleklerinde başarılar diliyorum. Hukukçu olarak mesleğin aranan kişleri olmalarını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

“Adalete Katkıda Bulunmak İstiyoruz”

Açılış törenine katılan herkese teşekkür eden Avukatlar Nilüfer Pulat ve Avukat Zeynep Çubuk hanımefendiler; “Adalete Katkıda Bulunmak İstiyoruz” Bizleri bu mutlu günümüzde yanlız bırakmayan protokol üyelerimize, çok sevgili meslektaşlarımıza ve tüm davetlilere teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Protokol mensuplarının birlikte açılış kurdelesini kesmelerinin ardından ofis bölümleri gezilerek hatıra fotoğrafları çekildi. Çeşitli ikramların ardından zityaretciler ile tek tek ilgilen Avukatlar, çıkışta da aynı şekilde ziyaretcilerini kucaklayarak ayrı ayrı yolcu ettiler.

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, “Vatandaşın adalete erişimindeki ilk duraklarından olan hukuk büroları çok önem arz etmektedir. Bu noktada açılışını gerçekleştirdiğimiz Z & N Hukuk ve Danışmanlık Bürosununda vatandaşımızın hukuka erişme noktasında önemli bir durak olacağına inanarak genç Avukatlarımıza başarılar dilerken; bürolarının hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyoruz.”

Avukat Nilüfer Pulat: E-mail:pulatnilufer@gmail.com =>0 555 088 18 00

Avukat Zeynep Çubuk: avzeynepcubuk@hotmail.com =>0 542 499 08 07

Bu haber 7080 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum