MHP Seçim İletişim Merkezi Açılışı Yapıldı

Esen, "Hep birlikte hemşerilerimizin verdiği güçle çok kıymetli dava arkadaşlarımın destekleriyle Çankırı’mıza bir 5 yıl daha hizmet etmenin heyecanı içerisindeyiz." dedi.

MHP Seçim İletişim Merkezi Açılışı Yapıldı
02 Şubat 2024 - 18:21 - Güncelleme: 02 Şubat 2024 - 18:54
Milliyetçi Hareket Partisi Seçim İletişim Merkezi partililerinin katılımı ile açıldı.

Açılış törenine MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Dr. Pelin Yılık, Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt, MHP Çankırı Teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Yaklaşık 5 yıl önce yine böyle bir kalabalıkla seçim atmosferi başlangıcında hep beraber SKM’mizi açarak start vermiştik. Çankırımızın bir sürü eksiklerinden bahsettik yapacaklarımızı anlattık ve Allah’ın izniyle bugüne kadar bir eksik 10 fazlasıyla Çankırı’mıza hizmet etme şerefinde bulunduk. Bundan sonra da yapacak çok işimiz var. Bir dahaki dönemde hep birlikte hemşerilerimizin verdiği güçle çok kıymetli dava arkadaşlarımın destekleriyle Çankırı’mıza bir 5 yıl daha hizmet etmenin heyecanı içerisindeyiz. Rabbim çıktığımız bu yolda bizi muzaffer eylesin. Cenabı Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın.” İfadelerinde bulundu.


Açılış konuşması sonrası dua edilerek kurdele kesimi gerçekleştirildi.

Bu haber 2917 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Musa Kaya
    3 ay önce
    Sayın vekilim izmir de taksiciyi öldüren katilin idamı için önerge vermenizi rica ediyorum. Ayrıca büyük şehirlere göç eden kişilere ikamet verirken sabıkasız olma şartı getirilsin. Maşallah ipini koparan gelmiş. Göç alırken sabıkası temiz olma şartı ve TÜRK lüğe bağlı olma şartı istiyorum.