Ülkü Ocakları Öğrencileri Çanakkale'de Tarih Yolculuğuna Çıkardı

Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanlığı güz yarıyılı eğitim-öğretim dönemini başarı ile bitiren öğrencileri Çanakkale gezisi ile ödüllendirdi.

Ülkü Ocakları Öğrencileri Çanakkale'de Tarih Yolculuğuna Çıkardı
25 Ocak 2024 - 12:11 - Güncelleme: 25 Ocak 2024 - 12:14
Başarılı Öğrenciler Tarih Kokan Topraklarda

Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanlığı güz yarıyılı eğitim-öğretim dönemini başarı ile bitiren öğrencileri Çanakkale gezisi ile ödüllendirdi. İl Ocak Başkan Yardımcısı Serhat Recep’in eşliğinde geziye katılmayı hak eden 45 öğrenci, büyük zaferin elde edildiği Gelibolu yarımadasını adım adım gezerek tarihe yolculuk yaptılar.

Öğrencilere gezi boyunca eşlik eden Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkan Yardımcısı Serhat Recep başarılı öğrenciler ile böyle anlamlı bir etkinliği gerçekleştirmenin gururunu yaşadığını belirterek “Öğrencilerimizin Çanakkale başta olmak üzere tarihimizde çok önemli yerlere sahip toprakları bizzat görmeleri, o duyguyu yerinde yaşamaları en büyük amacımızdı. Onları motive etmek için derslerinde başarılı olmaları şartını koyduk. Bugün bunu başaran 45 öğrencimiz ile tarih kokan topraklara Çanakkale’ye geldik. Burada müthiş bir duygu yoğunluğu yaşadık. Buradan öğrencilerimize verdiğimiz sözü tutmamızda bizlere destek olan Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanımız M. Alperen Şahin başta olmak üzere Çankırı Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen’e, Milliyetçi Hareket Partisi MDK üyesi Ahmet Korhan Mastı’ya, Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetim Kurulu üyesi Cevat Yavuz’a ve Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyesi Fatih Bahadır Dereli’ye teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 2206 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum