Çankırı Valiliği Yeni Binasına Taşındı

Çankırı Valiliği yapımı tamamlanan yeni Hükümet Binasında.

Çankırı Valiliği Yeni Binasına Taşındı
30 Eylül 2019 - 21:00

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Yolu üzerinde yapımı tamamlanan yeni Hükümet Binasına, Valilik Makamı, Vali Yardımcıları dâhil Valiliğimize bağlı İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü, İl Yazı İşleri Müdürlüğü, İl İdare Kurulu Müdürlüğü, İdare ve Denetim Müdürlüğü, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü, Özel kalem Müdürlüğü, Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü, Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü, İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü, Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği, Açık Kapı Bürosu ve GAMER yeni binada 30.09.2019 tarihinden itibaren taşınarak, hizmet vermeye başlamıştır.

 

Hükümet binasına ayrıca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı da taşınarak hizmete başladı. Bu birimler dışında İŞKUR İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Tapu Sicil Müdürlüğü, Kadastro Müdürlüğü, Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü, Ticaret İl Müdürlüğü (Tüketici Hakem Heyeti dâhil) İl Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Müdürlüğü, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’nün taşınma işlemleri ve hazırlıklar devam etmekte olup, kurumlar tarafından hazırlıklar tamamlandığında bu birimlerimiz de yeni hükümet binasında en yakın zamanda hizmet vermeye başlayacaktır.  

Bu haber 3618 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • hikmet
    7 ay önce
    Şimdi yapanlara duamı edelim beddua mı. Şehrin ortasındaki hükümet konağını alıp 2 km uzağa getirenlere vatandaş şimdiden beddua etmeye başladı bilesiniz. 85 bin nüfuslu bir şehirde valilik şehir dışında olmaz. Esnaf ve vatandaş şimdiden kara kara düşünmeye başladı. Aynı kişiler hastane içinde aynı oyunu oynamak istediler ama olmadı. Bu şehire ihanet edenler bir gün mutlaka hem bu dünyada hem ahirette hesabını verecek.