TFF'den Çankırılı Hakemlere Terfi

Son yapılan terfilerle beraber Çankırı’mızı ulusal maçlarda temsil eden hakem ve gözlemci sayımız 7 ye çıkmış oldu.

TFF'den Çankırılı Hakemlere Terfi
27 Ocak 2024 - 20:47
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından düzenlenen devre arası terfi kursları tamamlandı.

İlimiz hakemlerinin terfi kurslarında başarılı olması hakem ve spor camiası tarafından gururla karşılandı.

Devre arası terfi kursuna katılarak başarı gösteren Merdani Mert Çölgeçen C Klasman Yardımcı Hakemliğine, Oğuzhan Beyaz Bölgesel Hakemliğe, Vural Aslan Bölgesel Yardımcı Hakemliğine terfi etmişlerdir.

İlimizde hali hazırda klasmanlarda görev yapan Bölgesel Hakem Kerim Çataklı ve Bölgesel Yardımcı Hakem S.Furkan Demir ise klasmanlarını korumayı başarmışlardır. Öte Yandan hali hazırda Çankırı İl Hakem Kurulu Başkanı ve C Klasman Gözlemcisi olan Murat Ceylan ile Bölgesel Gözlemci olan Seda İnandık’da klasmanlarını korudular.

Son yapılan terfilerle beraber Çankırı’mızı ulusal maçlarda temsil eden hakem ve gözlemci sayımız 7 ye çıkmış oldu. Konu ile alakalı açıklama yapan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çankırı Şube Başkanı Kerim Çataklı ile İl Hakem Kurulu Başkanı Murat Ceylan’ın yapmış oldukları açıklamada “Öncelikle klasmanlara yükselen arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. Bizler Çankırı hakemleri ve gözlemcileri olarak çıkmış olduğumuz maçlarda Türk Futboluna yakışır şekilde şahsımızı ve ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye gayret ediyoruz.” dediler.

 
Bu haber 4497 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum