Ercan Irmak AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını İl Başkanlığı'nda Açıkladı

Irmak konuşmasının ardından AK Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdülkadir Çelik’e başvuru dilekçesini vererek Çankırı milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Ercan Irmak AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını İl Başkanlığı'nda Açıkladı
15 Mart 2023 - 20:45 - Güncelleme: 15 Mart 2023 - 20:49
Irmak, “Durmak Yok Yola Devam Dedi”

Ercan Irmak, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28.dönem milletvekilliği seçimlerinde Çankırı
AK Parti Milletvekili aday adaylığını Çankırı AK Parti İl Başkanlığı’nda açıkladı.

Toplantıda Irmak, “Kuruluşundan bu yana içerisinde olduğum Ak Partimiz de bulundum. Partim ve teşkilatım tarafından şahsıma tevdi edilen her görevi tüm dava arkadaşlarım ile birlikte hemşehrilerimizin talep ve isteklerinin yerine getirilmesi konusunda ve şehrimizin sorunları ile yakından meşgul olarak çözmeye çalıştık. Çankırılı bürokratlar ve işadamları derneği genel başkanlığını büyük bir onur ile yaptım” ifadelerini kullandı.


“Çankırılının derdini kendi derdim saydım” diyen Irmak, “Derman olabilmek için çalıştım. Dünyanın neresinde bir Çankırılı var ise ulaşmaya ve kucaklaşmaya çalıştım. Bu kutlu davanın bayrağını kurulduğu günden bu yana kirletmeden taşımanın onurunu gururunu yaşadım yaşamaya devam edeceğim” dedi.

Irmak konuşmasına şu şekilde devam etti, “Şimdi ise 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde, “İmanın amele dönüştüğü”, Anadolu’nun vatan toprağı olmasında, Selçuk’unun Karatekin efendinin bu toprakları Türk toprağı yapmasında ve Osmanlı’nın beylikten bir Cihan İmparatorluğuna dönüşmesinde büyük payı olan Yarenlerin merkezi Çankırı’ma milletvekili olarak hizmet etmek istiyorum.

Cumhurbaşkanım Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ında dediği gibi önümüzdeki yüzyıl Türklerin yüzyılı “Türkiye yüzyılı” olacaktır. Türkiye yüzyılında Yarenlik prensiplerinin; haz ve hız çağında emperyalizmin kıskacındaki insanlık için de bir ümit olacağına yürekten inanıyorum.
Bu anlayıştan hareketle; Rabbimin izni, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın tensip ve takdirleri ve siz dostlarımın desteği ile şehrim ve şahsım adına hayırlısını niyaz ediyor, milletvekili aday adayı olduğumu kamuoyu ile paylaşıyorum. Durmak yok yola devam”.

Irmak konuşmasının ardından AK Parti Çankırı İl Başkanı Avukat Abdülkadir Çelik’e başvuru dilekçesini vererek Çankırı milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Bu haber 3589 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ferhat
    1 yıl önce
    Ercan Irmak gibi Çankırı sevdalısı bir bürokratın mecliste olması şehrimize büyük katkı sağlayacaktır.