Flaş Flaş AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu'da İstifa Etti

AK Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, görevinden istifa etti.

Flaş Flaş AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu'da İstifa Etti
18 Nisan 2019 - 22:18 - Güncelleme: 18 Nisan 2019 - 23:51

Çankırı İyi Yönetilmiyor Bilginiz Olsun Notu Reise Kadar Ulaşmış Olmalı Ki Çankırı’da Deprem Devam Ediyor!

 

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak “Ankara’nın, AK Parti Genel Merkezinin ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın (Reisin) Çankırı’yı masaya yatırması ve neşteri vurması gerektiğini söylemiş, Çankırı’yı ele almaları tavsiyesinde bulunmuştuk. İstifaların devamı gelecek mi? Adalet ve Kalkınma Partisi bundan sonra kendisini toparlayabilecek mi? diye de sormuştuk.

 

Çankırı Adalet Ve Kalkınma Partisinde deprem tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, Kadın Kolları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım ve İl Gençlik Kolları Başkanı Nizamettin Ünal'dan sonra hedef tahtasındaki Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu’nun da bugün akşam saatlerinde istifa ettiğini öğrendik.

 

İstifa Etti

 

18.04.2019 Perşembe günü Öğle sonu Adalet Ve Kalkınma Partisi Merkez İlçe Başkanlığında yapılan temayül yoklamasında Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu’nun ilçe başkanlığına devam etmesine sıcak bakılmadığı bilgilerine ulaşıldı.

 

AK Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, görevinden istifa etti.

 

Mahalli İdareler seçimlerinde AK Parti’nin 15 yıl yönettiği Çankırı Belediyesini kaybetmesinin faturası kesilmeye devam ediyor. Ak Parti kaynaklarından edindiği bilgiye göre; AK Parti Genel Merkezinin görevden el çekmesini istediği son isim olan Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, akşam saatlerinde istifasını sundu. Potukoğlu cephesinden henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

 

Edinilen bilgilere göre de Mustafa Potukoğlu’nun 19.04.2019 Cuma günü istifa ettiğine dair resmi açıklama yapması bekleniyor.

 

Mustafa Potukoğlu, Musa Çağlar ile birlikte

Bu haber 7173 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Esnaf
  1 yıl önce
  Musa çağlar denen şahıs seçime 5 gün kala elin garibanı na tehditler yagdiriyordun ekmek yedirmem diye elin rızkını yemeye çalıştın ama düşmez kalkmaz bir Allah sen bunu bile bilmeden senin gibi birini bu parti kabul etti.
 • AYAZ
  1 yıl önce
  Diğer yöneticilerin de istifasını isteyen tatlı su kurnazları. AK Partili olmadığınız hatta AK Partinin düştüğü duruma sinsi sinsi güldüğünüz için bize ait olan siz istediniz diye değişmeyecek. Sorumlular gereğini yapmıştır. Hadi işinize.
 • ali i
  1 yıl önce
  Nihayet......
 • Metin mert
  1 yıl önce
  Musa Çaglar sinsi sinsi de istifa etmeli. Bu basarisızlıgın sorumlulularından biri de o dur. Kenara çekilip sinsi sinsi beklemesin istifa etsin...
 • VATANDAŞ
  1 yıl önce
  İstifa ettirilen il başkanı gibi buda koltuğunu işgal etmeye devam edebilir. Partiyi bırakmak sıfırlanmak bunlar için.
 • Mustafa
  1 yıl önce
  Özel hastene için zor karar.
 • Yasin
  1 yıl önce
  Şampiyon Çankırının şampiyon ilçe baskani :) nereye gidiyorsun daha karpuz kesecektik... bunlar daha görevde kalırdı. İstifa ettirdiler, yüzsüz bunlar az bi adam olan 1 Nisan sabahı istifa ederdi. Geçen guün gorevimizin başındayız diye açıklama yaptılar. Genel merkez aradı bunları ya siz istifa edin yoksa biz sizi kovacaz dediler. Aslında 'Kovuldular, Partiden Atıldılar.