Güneş İlkokulu Güzergahına Saçma Sapan Trafik Akışı Verenler İlk Uygulamalarıyla Rezil Oldular (Özel Haber)

Hani burada yeniden yapılanma olduydu, hani buraya Okul servisleri girmeyecekti, hani burada uygunsuz park yapılmayacaktı? Hepiniz bir alemsiniz sayın idareciler.

Güneş İlkokulu Güzergahına Saçma Sapan Trafik Akışı Verenler İlk Uygulamalarıyla Rezil Oldular (Özel Haber)
10 Eylül 2019 - 07:15 - Güncelleme: 10 Eylül 2019 - 08:52

Cumhuriyet Mahallesi, Adnan Menderes Caddesi’nde bulunan Güneş İlkokulu önü ile Askeri Gazino yönü Lise kavşağına kadar olan yol 35 dakika kilitlendi.

 

Güneş İlkokulunun önüne gelinde rezilliğe bir bakın sayın yetkilikler!

 

Servisler tersten girdi, yol kilitlendi.

 

Rezillik, Kepazelik Diz Boyuydu

 

2019-2020 eğitim öğretim yılının ilimizde başlamasıyla birlikte daha ilk günden olmak üzere trafik keşmekeşliği kendini gösterdi. Yöneticiler sınıfta kaldı, araç sürücüleri, bazı veliler ise isyan etti.

 

Köşedeki mısırcının bulunduğu güzergâhtan gelen araçlar ile ters taraftan gelen araçlar, buda yetmez gibi ters yola giren, yolu kilitleyen, trafiği felç eden okul servisleriyle karsı karsıya gelen araçlar Cumhuriyet Mahallesi, Adnan Menderes Caddesini 35 dakika kilitledi.

 

Yolu Açmaya Çalışan Trafik Güvenlik Güçlerimiz Yetersiz Kaldı

 

Söz konusu bölgeye iki trafik polisi memurumuzu dikmeyle bu işi çözmezsiniz!!!

 

Böyle keşmekeşlik Çankırı’dan başka nerede görülebilir ki?

 

Disiplin Şart, Eğitim ŞarT

 

Akıl lazım, ortak fikir lazım. Ben yaptım oldu bittiyle bu işler yürümez ağalar, beyler.. Milleti salak sanıpta ayak oyunlarına getirmeye çalışmayın.

 

Hani burada yeniden yapılanma olduydu, hani buraya Okul servisleri girmeyecekti, hani burada uygunsuz park yapılmayacaktı, hani bura örnek bir cadde olacaktı? Allah aşkına küçücük aklınızla milletle alay mı ediyorsunuz? Kimi kandırıyorsunuz siz? Burada kime, kimlere şık gözüküyordunuz. Batsın sizin yapacağınız çalışma… Gelin buradaki rezilliği gözlerinizle görün baride tedbirlerinizi şimdiden alın. Böyle şaçma sapan trafik akışı felan olmaz beyler. Bizden hatırlatması.

 

 

 

 


Bu haber 4245 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum