İYİ Parti'den Anlamlı "Türkiye Tarih Yazacak" Videosu;

“Yer şahit, gök şahit olsun ki; bu emanet bizde durdukça #TürkiyeTarihYazacak!’’ notuyla bir kampanya videosu paylaştı.

04 Mayıs 2023 - 21:55 - Güncelleme: 05 Mayıs 2023 - 09:27
İYİ Parti’den Anlamlı “Türkiye Tarih Yazacak” Videosu;

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener; 28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik resmî sosyal medya hesaplarından; “Yer şahit, gök şahit olsun ki; bu emanet bizde durdukça #TürkiyeTarihYazacak!’’ notuyla bir kampanya videosu paylaştı.

Kampanya videosunda beş bin yıllık Türk devlet anlayışı; Türk devletinin sağlam bağları, Türk tarihindeki eşsiz zaferler, Türk devletinin ahlak anlayışı, Cumhuriyet’in kuruluşuyla birlikte Türkiye’nin tarımla, üretimle, sanayiyle, demir yollarıyla kalkınması ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk vurgusu, demir metaforu üzerinden işlendi.

Bu haber 3331 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • 18 li
  9 ay önce
  Ya hu Türkiye 20 yıldır her alanda uçuşa geçmiş zaten. Siz gelip bunu durduracağınızı her şeyi iptal edeceğinizi söylüyorsunuz. Ondan sonra da millete çıkmış Türkiye tarih yazacak diyorsunuz. Allah aşkına sizler terörist HDPPKK ve ortağı CHP ile ve küçücük ortakları ile gölge etmeyin yeter. Zaten Sayın Cumhurbaşkanı tarih yazıyor ve daha da yazmaya devam edecek inşallah. Vesselam...
 • Recep özduran
  9 ay önce
  On dört Mayıs gecesi kendilerine iyi deyip bu Necip milletten ayrılan ne kadar çürük, pensilvanya papazı pisliğinin artıklarının, kandırılıp geri dönemeyen ben devlet Bahçeli'ye kızdım deyip ortada kalan güya milliyetçilerin, benim atalarıma küfredip, kendi atalarına laf söylediğimizde mızmızlanan kripto hainlerin Sonu olacak İnşaallah.