Çankırı İl Tarım Ve Orman Müdürü Osman Çakır Görevden Alındı

Osman Çakır, “21 Haziran 2012 Yılından Bu Yana Çankırı’da İl Müdürü Olarak Görev Yapmaktaydı”

Çankırı İl Tarım Ve Orman Müdürü Osman Çakır Görevden Alındı
05 Ağustos 2020 - 15:44

İl Tarım Ve Orman Müdürü Osman Çakır Görevden Alındı

Sanayi ve Teknoloji, Tarım ve Orman ile Ticaret bakanlıkları, Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü, Mali Suçları Araştırma Kurulu  ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğünün çeşitli birimlerine yapılan atamalara ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

05 Ağustos 2020 tarih ve 31204 Sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Cumhurbaşkanı kararnamesi ile Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Çakır  görevden alındığı bilgileri resmi olarak açıklandı.

Osman Çakır, “21 Haziran 2012 Yılından Bu Yana Çankırı’da İl Müdürü Olarak Görev Yapmaktaydı”

İşte yapılan açıklama:

Tarım ve Orman Bakanlığında açık bulunan Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcılığına İsmail Hakkı Kalyoncu getirildi. Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Çakır görevden alındı.


Görevden Alınan Çankırı İl Tarım Ve Orman Müdürü Osman Çakır 
 


Bu haber 5412 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • ARİF YÜKSEL
  1 ay önce
  Değerli Osman Çakır Müdürümüz, kendi isteği ile Bakanlıkta Daire Başkanı olarak görevlendirilmiştir. Başarısızlık durumu söz konusu değildir. Çankırıda görev yaptığı sürede, çok başarılı hizmetleri olmuştur. Ayrıca saygın ve cana yakın bir kişiliği vardır. Herkese kapısını açık tutmuş ve herkese yardımcı olan bir hizmet anlayışı mevcuttur. Atandığı yeni görevinde başarılar diliyorum.
 • Erol ÇULHA
  1 ay önce
  Sayın editör; habere dikkat çekmek için Resmi Gazetede haberlerinde başlığı "Görevden alındı" diye atmışlar. Atandı yazılması gerekmezmiydi? Görevden alındı denince sanki yaptığı bir hata yüzünden olmuş algısı oluşuyor. Zira daha üst makama atanmış. Kendisini yakinen tanımasam da, değerli bir şahsiyet olduğu kanaatindeyim. Bu vesileyle Osman Beye yeni görevinde başarılar dilerim.
 • Şenol TEKMEN
  1 ay önce
  Değerli Müdürümüze Tarım ve Orman Bakanlığında verilen yeni görevinde başarılar dilerim. 8 Yıldır beraber çalışıyoruz. Memuriyet hayatım boyunca tanıdığım en babacan, en gayretli, ufku en geniş, tabiri caizse tuttuğunu koparan bir İl Müdürüydü. 8 yıl gibi uzun bir süredir Çankırı'mıza hizmet etti. Çankırı için Müdür Bey'in ikinci memleketi desek yanlış olmaz galiba. Rabbim yolunu, bahtını açık etsin. Yapmış olduğu hizmetlerden ve gayretinden dolayı teşekkür eder, yeni atanacak İl Müdürümüze de şimdiden hayırlı olmasını temenni ederiz.