MHP Kadın Kolları Mübarek Günde de Sosyal Aktivitelerine Aralıksız Devam Ediyor

MHP Kadın Kolları, “Milli ve manevi değerleri baş tacı eden bir anlayışın temsilcileri olarak, bu mübarek günde böyle bir etkinliği tertipledik." ifadelerini kullandı.

MHP Kadın Kolları Mübarek Günde de Sosyal Aktivitelerine Aralıksız Devam Ediyor
01 Mayıs 2021 - 17:04 - Güncelleme: 01 Mayıs 2021 - 17:13
Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Kadın Kolları Sorumluluklarını Biliyor

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz ve yönetimi büyüklerini evlerinde ziyaret etti.

“Hayırlı Ramazanlar” temennisiyle yapılan ikramlar, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yılmaz, “Büyüklerimiz için yapacağımız her güzel iş, hem vicdani hem de insanı bir sorumluluğun gereğidir. Bu duygu ve düşüncelerle; değerli büyüklerimizi evlerinde ziyaret ederek Ramazan-ı şeriflerini ve yaklaşmakta olan bayramlarını kutladık bir ihtiyaçları var mı diye sorduk. Yarım elma gönül alma misali çorbada tuzumuz, sofrada hurmamız olsun dedik, hediyemizi verdik...” dedi.

Etkinlikle ilgili olarak görüşlerini aldığımız Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, “Milli ve manevi değerleri baş tacı eden bir anlayışın temsilcileri olarak, bu mübarek günde böyle bir etkinliği tertipledik. Maske, Mesafe, Hijyen kurallarına uyarak halkımızla daha fazla yakınlaşmak, daha fazla kucaklaşmak arzusuyla vatandaşlarımıza yarım elma gönül alma misali çorbada tuzumuz, sofrada hurmamız olsun düşüncesiyle, öylede olduğuna inandığımız hurma ikramında bulunduk. Vatandaşlarımızın hayır duası ve tebessümü ise bizim için en güzel ödül oldu’’ dediler.

Bu haber 1187 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum