AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu Tüm Köyleri Adım Adım Dolaşıyor

Çivitçioğlu, "Çankırı’mızın Köylerine hizmet noktasında yapılacak olan tüm konularda destek vererek, bu maneviyata bizlerde katkı sunmuş olacağız." dedi.

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu Tüm Köyleri Adım Adım Dolaşıyor
20 Haziran 2021 - 09:32 - Güncelleme: 20 Haziran 2021 - 10:04
Tüm Köyleri Karış Karış İnceliyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Çankırı Milletvekili Salim Çiftçioğlu Yapraklı İlçesi Ve Köylerini Ziyaret Etti

İnsanlar Milletvekili Salim Çivitçioğlu’nu Karşılarında Görünce Mutlu Oluyorlar

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu Çalışmaları Yerinde İncelerken; İhtiyaçları da tek tek not alıyor.

Karayolları yol ağında olan ve 14 köyün ulaşımını sağlayan İkizören Grup Yolunda genişletme çalışmaları hızla sürüyor.

Milletvekili Salim Çiftçioğlu, “Kıymetli Halkımız İçin Hep Daha Fazla Çalışacaklarını İfade Etti”

Yaşamış olduğu alanları hizmetlerle donatmaya, vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu yatırımları öncelikli olarak devreye alıp kullanıma sunmak üzere gece-gündüz çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Çivitçioğlu, Çankırı’nın yüzakı ve gururu olma yolunda gece gündüz demeden çalıştıklarının altını çizdi.

Milletvekili Çivitçioğlu ve beraberindeki heyet Çankırı merkez başta olmak üzere İlçe ve Köylerdeki çalışmaları yakından takip ederek hiç durmadan da vatandaşların talep ve isteklerini dinliyor, gerekli notlarını alıyor. 


Durmak yok, yola devam... Gönüllere dokunmaya, köylerimiz için eserler üretmeye devam ediyoruz.

Çivitçioğlu, “Köylerimiz için değer kaydeden, önemli olduğuna kullanıcıları ile beraber kanaat getirdiğimiz projeleri en hızlı biçimde devreye alıyoruz. Vatandaşlarımızla tek tek sohbet edip, istek ve önerilerini not ettik. Notlarımız doğrultusunda hareket ederek, teşkilatımızla beraber hizmetlerimize devam edeceğiz. Kıymetli halkımız arzu etmiş olduğu hizmetlerin daha da fazlasına kavuşsun diye biz; durmak, duraksamak nedir bilmeyeceğiz. Çankırı’mızın Köylerine hizmet noktasında yapılacak olan tüm konularda destek vererek, bu maneviyata bizlerde katkı sunmuş olacağız. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin inşallah.” İfadelerini kullanan Çivitçioğlu'nun insanlarla fotoğraflar çekinerek köylerden çok memnun ayrıldığı görüldü.

Bu haber 1732 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 18 li
    2 hafta önce
    Halkın içinden gelen bir kişi olarak Milletvekili Sayın Salim Çivitçioğlu'nu tebrik ediyor;çalışmalarında ve bu aziz millete hizmeti kapsamında başarılarının devamını diliyorum. Durmak yok yola devam ilkesini ifa etmesi çok hoş.