Derece Alan Öğrencilere Ödülleri Verildi

Çankırı Valisi Sayın Abdullah Ayaz öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Derece Alan Öğrencilere Ödülleri Verildi
05 Ekim 2022 - 18:06 - Güncelleme: 05 Ekim 2022 - 18:11
Spor Müsabakalarında ve Resim Yarışmalarında Derece Alan Öğrencilere Ödülleri Verildi

2021-2022 eğitim öğretim yılı içerisinde ulusal/uluslararası spor ve yerelde Türkiye Aşkına konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere Çankırı Valisi Sayın Abdullah Ayaz tarafından ödülleri verildi.

Valilik binasında gerçekleştirilen törende derece yapan öğrencilere hediyelerini takdim eden Çankırı Valisi Sayın Abdullah Ayaz öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Ödül törenine Vali Yardımcısı Recep Yüksel, İl Milli Eğitim Müdürü, kurum yöneticileri ve halter antrenörü katılım sağladı.

İlimiz Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu öğrencisi Ramazan Efe Yılmaz Polonya’da düzenlenen U15 Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonasında birinci olurken, İlimiz Atatürk Ortaokulu öğrencileri Alperen Şanlı ve Berat Çavuş, Kırşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Cumhuriyet Kupası Judo Turnuvasında ikincilik ve üçüncülük madalyası kazandı.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Türkiye Aşkına” konulu resim yarışmasında ise Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinden Maha Adel birinci, Ayşe Cemre Kuşçu ikinci, Nida Nur Tağlı ise üçüncü oldu. Çankırı Lisesi öğrencisi Asude Müberra Şereflican ise “100.Yılında 19 Mayıs” konulu resim yarışmasında ödül almaya hak kazanan öğrenci olmuştur.

Öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Bu haber 3771 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum