Özdoğan Hukuk & Danışmanlık Bürosu Açıldı

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden (emekli) Teknisyen Sadık Özdoğan, PTT Merkez Müdürlüğünden (emekli) Şef Selma Özdoğan’ın oğlu olan Av.Emre Özdoğan kendi hukuk bürosunu...devamını okuyunuz.

Özdoğan Hukuk & Danışmanlık Bürosu Açıldı
01 Nisan 2022 - 23:37 - Güncelleme: 02 Nisan 2022 - 12:39
Çankırı Barosu Avukatlarından Av.Emre Özdoğan Büro Açılışını Gerçekleştirdi

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden (emekli) Teknisyen Sadık Özdoğan, PTT Merkez Müdürlüğünden (emekli) Şef Selma Özdoğan’ın oğlu olan Av.Emre Özdoğan kendi hukuk bürosunu açarak avukatlık hizmeti vermeye başladı.

Özdoğan ailesi açılışa katılan misafirlerini kapıda karşıladılar.

Şehrimizin genç Avukatlarından Av. Emre Özdoğan kardeşimizin Avukatlık Bürosunun açılışına Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Baro Başkanı Mustafa Deniz, AKP İl Başkanı Av. Abdülkadir Çelik, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, MHP İl Yönetimi, Özdoğan’ın meslektaşları, davetli konuklar, aile yakınları katıldı.

Özdoğan Hukuk & Danışmanlık

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden (emekli) Teknisyen Sadık Özdoğan, PTT Merkez Müdürlüğünden (emekli) Şef Selma Özdoğan’ın oğlu Çankırı barosu avukatlarından Av. Emre Özdoğan’ın Özdoğan Hukuk & Danışmanlık bürosunun açılışı Cumhuriyet Mah. Necip Fazıl Kısakürek Sokak Kardelen İş Merkezi Kat:3 D:12 Çankırı adresinde 01 Nisan 2022 Cuma günü saat 14:00 de dualarla yapıldı.

Açılış kurdelesini Baro Başkanı Av. Mustafa Deniz, AKP İl Başkanı Av. Abdülkadir Çelik, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, Av. Ali Kedersiz ve aile yakınları hep birlikte kestiler.

Kurdele kesiminde konuşan Çankırı Baro Başkanı Av. Mustafa Deniz, “Bugün genç avukat kardeşimiz Av. Emre Özdoğan’ın hukuk bürosunun açılışını yapıyoruz. Kendisine aramıza hoş geldin diyorum. Bu camiada yolunun açık olmasını diliyorum. Bugün burada çok güzel bir olay için bir araya geldik. Sevgili Emre Özdoğan’ın avukatlık bürosunun açılışındayız. Avukatlık çok onurlu bir meslek ve öte yandan da hakikaten çok emek sarf edilmesi gereken bir meslek. Bizler tarih boyunca hak ve hakkaniyet için mücadele ettik. Adalet, demokrasi, hukuk devleti, temel hak ve özgürlükler için mücadele ettik. Av. Emre Özdoğan’a meslek yaşamı boyunca açtığı bu hukuk bürosunda bu üstün değerler için mücadele edeceğine, adil yargılanma hakkını en üst seviyede hassasiyetle temsil edeceğine inancımız tamdır Allah hayırlı ve uğurlu etsin” diye konuştu.

Erzurum Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan, Çankırılı hemşehrimiz Özdoğan Hukuk & Danışmanlık Büro sahibi Av. Emre Özdoğan, “Büro açılışında değerli dostlarını, meslektaşlarını yanlarında görmüş olduklarından dolayı onur duyduğunu” ifade etti.

Avukat Özdoğan, tüm katılımcılara teşekkür ederek, “Yasalara ve mesleki etik değerlere saygılı davranarak, güven ortamı içerisinde temsil ettiğimiz kişi ve kurumların haklarını korumaya çalışacağım. İşlerimi şeffaflık ve güven ortamında yürüteceğim. Güvenilirlikten asla taviz vermeyeceğim. ‘Her davanın kazanılması gibi bir olasılığın olmadığı ancak herkesin hukuki temsile ihtiyaç duyduğu’ bilinci ile hareket edeceğim” dedi.

Açılış, misafirlere ikram verilmesiyle son buldu.

www.haberci18.com İnternet medya yazı ailesi olarak, “Çankırı Barosu Avukatlarından Emre Özdoğan'ın bugün açılan bürosu hayırlı, uğurlu olsun.” dileklerimizi sunuyoruz.

İletişim: 0 (376) 212 09 41 / 0 (505) 304 34 56

Bu haber 3833 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum