Pedallar Hareketli Yaşam İçin Döndü

Çankırı 18 Vites Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü üyelerinin de katıldığı etkinlikte bisikletliler parkta tur atarken...devamını okuyunuz.

Pedallar Hareketli Yaşam İçin Döndü
21 Eylül 2021 - 10:55 - Güncelleme: 21 Eylül 2021 - 10:59
Çankırı Belediyesi 16-22 Eylül Avrupa Hareketlilik Haftası dolayısı ile bisiklet turu etkinliği düzenledi. Recep Tayyip Erdoğan Parkı’na bisikletleri ile gelen vatandaşlar, sağlıklı yaşam için hareketliliğe dikkat çekmek için bisikletleri ile turlar attı. Etkinliği izlemek isteyen vatandaşlar ise parka yürüyerek gelerek hareketli yaşama destek verdi.

Çankırı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, “Sağlıklı Yaşam İçin Hareketlenin” sloganı ile Avrupa Hareketlilik Haftası’na Çankırı’dan destek verdi. “Hareketli Yaşam İçin Biz de Varız!”  diyen Çankırı halkı, bisikletleri ile birlikte etkinliğe katıldı. Kadın, erkek, genç, yaşlı, çocuk, engeli olan vatandaşları bir araya getiren etkinlikte pedallar bu kez sağlıklı ve hareketli yaşam için çevrildi.

Çankırı 18 Vites Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü üyelerinin de katıldığı etkinlikte bisikletliler parkta tur atarken sporsever diğer vatandaşlar da park alanlarındaki spor alanlarını kullanarak hareketlilik haftasına destek verdi. Etkinlik sonunda katılımcılara ikramlarda da bulunuldu.

Bu haber 985 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum