Perde Arkasındaki Hainler Ortaya Çıksın… (Özel Haber)

Admin Çelik, “Çirkince Yapılan Tehdit, Hakaret, Asılsız, Mesnetsiz Açılan Davaları Hak Etmiyoruz.” Dedi.

Perde Arkasındaki Hainler Ortaya Çıksın… (Özel Haber)
18 Aralık 2019 - 10:24 - Güncelleme: 18 Aralık 2019 - 14:44

Dikkat!

 

Bırakında Şehrimiz İçin Görevimizi Yapalım

 

Doğru, dürüst, belgeli ve resmi olarak yayınladığımız haberlerimizden rahatsız olanlar bize karşı yazılı, sözlü saldırı düzenlemekten geri kalmıyorlar, utanmadan, sıkılmadan yüzsüzce karalama kampanyası yapıyorlar. Asılsız ve haksız yere bize saldıranlara sesleniyoruz. Şu iyi bilinmelidir ki, “Dalımızı kıranın ağacını kökünden sökeriz. Susuyorsak korktuğumuzdan değil, efendiliğimizdendir.”

 

Bu günlerde şu-bu haberi, haber içerisindeki bu resimleri sen mi yaptın, niye yayınladınız, bu haberi kaldırmazsanız yok şöyle olur, böyle olur gibi sözcükler kullanarak bizi rahatsız edenler, langur lungur boş konuşanlar olabiliyor. Tabi gülüp geçiyoruz. Allah’a çok şükür korkmuyoruz da.

 

 Ama; Art niyetliler şunu bilmeliler ki, “Bu haberi ve haber içerisindeki şu-bu resimleri niye sitenizde veya gazetenizde yayınladınız diye bizi rahatsız edenlerle, zibidilerle, boş adamlarla vb hiçbir kimseyle pazarlık yapacak, hesap verecek değiliz. Kanunun vereceği cezaya saygı duyar, ama; bize yapılan saldırılar karşısında eylemlerine devam edenler cezasız kalırsa; onlara cezasını kendi ellerimizle vermesini de çok iyi biliriz.

 

Yukarıda açıkladığımız konularla ilgili olarak ta şahsımız ve sahibi olduğumuz haber sitesi hakkında açılan, açılacak davalar şahsımız ve haber sitemizi bağlamaz. Bu konuların dikkate alınmasını istiyor ve uyarıyoruz. Siz saldırganları İl Emniyet Müdürlüğü ve Adliye Sarayı koridorlarında ağırlamaktan zevk duyacağımızı da zannetmeyin. Kaybeden yine sizler olacaksınız. Ben affetsem kanun affetmiyor. Ha şahsımız olarak haksız bir şey yaptıysak da (haksız, adaletsiz, izinsiz, belgesiz, belden aşağı vurarak, paralı bir gazetecilik yapmıyoruz bundan eminiz, şüphemiz yok) adaletin vereceği cezaya da boynumuz kıldan incedir. Adaletin kestiği parmak acımaz der, cezamızı çekeriz diyoruz.

 

Şahsımız Ve Sahibi Olduğumuz Haber Sitemize Saldıranları Her Kim Olursa Olsun Affetmeyeceğiz!

 

Haberi haber gibi okuyacaksınız; okumayı bilmiyorsanız langur lungur da yorum ve tehdit savurmayacaksınız…Bu haberi kim yaptı diye hesap soramayacaksınız.

 

Çankırı’yı Özetleyeceksen Çankırı’da Yaşayacaksın…

 

Şehrimizi, bilmeyen, kişileri tanımayan, sormadan, soruşturmadan, araştırmadan haber yapan yabancılara kucak dolusu para vererek gülücük veren densizlere sesleniyoruz. Kahve köşelerinden, meyhanelerden, otel odalarından, bar, pavyonlardan haber yaptıran içimizdeki hainlere de mesajımız olacak. Çankırı’nın adını kirletmeyin, milletin cebine anahtar uydurmayın, kimsenin özel, tüzel ve ailevi konularına sakın girmeyin, yalan, yanlış haberleri kaleme alarak terbiyesizlik yapmayın, kişi veya kişileri yıpratmayın. Sorunu olan varsa Adliye Sarayı orada, Emniyet müdürlüğü orada. Gidersin her iki kuruma derdine çözüm arayabilirsin. Öyle vuracam, kıracam, yaşatmayacağın, yok tazminat davası açacağım geçin kardeşim o ayakları. Nereye başınızı vurursanız vurun. Şahsımız aç besleyen Kızılay Aşevi Çankırı şubesi falan değiliz.

 

İlimizi Ya Sevin, Yada Terk Edin!

 

Çankırı ve İnsanlarını Kötülettirmek, Karalamak İçin Para İle Haber Yaptıran(lar), Yapanlar, Perde Arkasındaki Hainler Ortaya Çıksın…

 

Şahsım başta olmak üzere bazı haberciler Milletvekillerini, Belediye Başkanlarını, Müdür, Amir, STK’larını her kim olursa olsun yağlamayı, poh pohlamayı sevmeyiz. Bu tür kişi veya kişilerle de muhatap olmayız, bu tiplerden hiçbir beklentimizde yok. Gerçek haberlerimizi yapar kamuoyunu bilgilendiririz. Doğru olan neyse onun yanındayız, görevimizi layıkıyla yerine getiririz.

 

Çankırı; Bu memleketin ekmeğini yiyip, suyunu içerek, gözünün içine baka baka insanımızın hayalleri ve sevdası için gerekenleri yapmayanların yeri değildir. Onun için diyoruz ki şehitler, yaranlar diyarı ilimiz adına yapılan asılsız, mesnetsiz haberler bizleri de rahatsız ediyor. Çankırı ve insanlarını kötüleyerek, karalayarak haber yapanlar alçaktır, şereften yoksun kişilerdir.

 

Son sözümüz şudur, “Herkes eline, beline, diline sahip olacak. Bu kurallara uymayan her kim olursa olsun bedelini çok ağır ödemeye mahkûm edilecektir, ediliyorlar da. Çirkin saldırılara izin vermeyeceğiz. Bu memleketin gerçek gazetecisi de biziz, sahibi de biziz, koruyup, kollayanı da biziz.

 

Baba sözümle konuya nokta koymak istiyorum. “Çirkin doğabilirsin, yada güzel. Hatta engelli bile doğabilirsin ama yavşak doğamazsın. Yavşaklık kişisel bir seçimdir.”

 

Uyarıyoruz!

 

Haber ve köşe yazılarına yapılan yorumlardan 'sadece' yorum sahibi sorumludur. Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan www.haberci18.com sorumlu değildir.

 

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkâr, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk, ”İçeriği gönderen kişi veya kişilere, üye, üyeler’e, haberi okuyup ta, haber altına çirkin yorum yazan okuyucuya aittir.

 

Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlar tarafından haber sitemize mail, whatsapp, mesaj yoluyla gönderilen haber ve fotoğraflardan kamu ve kurumlar sorumludur. Nedenine gelince bazı haber metinleri kurumlar tarafından yazılıp, fotoğraflar kurum tarafından çekilip servis edilen paylaşımlar olduğundan sorumluluklar şahsımız ve haber sitemizi ilgilendirmemektedir. Biz gönderilen, servis edilen haberlerin nokta ve virgülüne dahi dokunmadan şayet uygun olan bölümler var ise oraları silerek yayınlama hakkına sahibiz. Basın Ahlak ve kurallarımıza uyarak böylede habercilik yapıyoruz, değerli kamuoyunu bilgilendiriyoruz. Rahatsız olursunuz, olmazsınız bu düşünceleriniz bizi hiç bağlamaz. Bundan kimse hesap sormaya kalkmasın. Hesap soracağınız, muhatap olacağınız yer Valiliğimiz, Emniyet Müdürlüğümüz, Adliye Sarayımızdır.

 

Çapulçuların lafına sözüne baksaydık, bazıları gibi kalemimizi satmış olurduk. Ama Allah'a şükür ne kalemimizi, ne şahsımızı satmadık. Şehrimizide haberlerden mahrum bırakmadık, bırakmayacağız. Bundan şüpheniz olmasın.

 

Kamuoyuna saygılarla duyurulur.

 

Bakıyoruz da herkes mesajlarını paylaşıyor…

 

Doğru, tarafsız, kayırmasız, objektif haber yapan gazeteci…

 

Gazetecilerin özgürce yazabildiği, sorabildiği, biat etmeden çalışabildiği…

 

Mesleğin onuruna yaraşır şekilde görevlerini layıkıyla yerine getiren bütün gazetecilerin…

 

Kalemini satmamış, onurlu gazetecilerin… Yanındayız.

 

Herkes bağımsız yayıncılığın ne olduğunu ve nasıl olması gerektiğini bilir. Bilinçli vatandaş kendi medyasını sermayeden korur. O yayın kuruluşunun ayakta kaması için üzerine düşeni yapar. Yayın kuruluşu da, Mesleğin onuruna yaraşır şekilde görevlerini layıkıyla yerine getirir.

 

Aksi takdirde eleştiri diye gündeme getirilen “Paralı haber yapan gazeteciler” söyleminin bir karşılığı olmaz. Biz ne parayla haber yapıyoruz, nede birilerinin gazına, tuzuna gelerek klavyemizin başına geçiyoruz. Her şeyimiz şeffaf, objektif ve tarafsızdır.

 

Atasözümüz ne der: “Aç Bırakma Hırsız Olur, Çok Söyleme Arsız Olur..”

 

Bize de çok söylemek düşmez.. Arif olan anladı…

 

 

www.haberci18.com İnternet Medya sahibi, admin Mustafa Çelik


Bu haber 4610 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet çelik
    8 ay önce
    Doğrular bazılarının canını yakar kıymetli koylum sozde herkes memleket sevdalısı Çankırı aşığı sehrimizi sever ilerlemesi kalkinmasi icin cava sarf eder!