Projeler Yerinde İncelendi

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun Çankırı ziyareti meyvesini vermeye başladı.

Projeler Yerinde İncelendi
12 Haziran 2021 - 16:01 - Güncelleme: 12 Haziran 2021 - 16:05
İlimizde yapılmasına yönelik AK Parti İl Başkanlığı tarafından yapılan talepler doğrultusunda projelerin yerinde incelenmesine başlandı.

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun Çankırı ziyareti meyvesini vermeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde Çankırı'da yapımı devam etmekte olan projeleri yerinde inceleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun ziyareti sonrasında Çankırı'daki projelerin yapımı hızlandı.

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı tarafından talep doğrultusunda Cezaevi- Yapraklı Yolu çalışmasının Tuzlu Bağları Değim Yolu kavşağına kadar devam edilmesi ve  Çankırı Karatekin Üniversitesi - Çankırı Devlet Hastanesi Bağlantı Yolu yapımı konusuyla ilgili olarak Karayolları 15. Bölge Müdürü Yüksel Oğuzhan yapılan yol çalışmasını yerinde inceledi.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik sosyal medya hesabı üzerinde yaptığı açıklamada, "Tuzlu Bağlarına kadar olan kısımla ilgili başlayan Yol çalışmalarını Karayolları 15. Bölge  Müdürümüz Yüksel Oğuzhan, İGM Başkanımız Mustafa Çıbık, Karayolları ekiplerimiz ve Yüklenici İnşaat Firması yetkilileriyle birlikte inceledik. Bunun yanısıra 158. Şube Şefimiz İrfan Karsavuran ve Karayolları ekiplerimizle Karatekin Üniversitesi - Çankırı Devlet Hastanesi Bağlantı Yolu proje çalışması öncesi yerinde incelemede bulunduk. Tamamlandığında Şehrimizle Üniversitemizi daha kısa yoldan birleştirecek olan yol çalışmasının takipçisi olacağız. Çok yakında faaliyete geçecek olan Cezaevi -Yapraklı Yolu ile Çankırı Karatekin Üniversitesi - Devlet Hastanesi Bağlantı yolu önemli ölçüde trafikte rahatlama ve konfor sağlayacak yolumuz hayırlı olsun." İfadelerine yer verdi.

Bu haber 1738 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Çankırılı
  1 ay önce
  Bu zamana kadar Çankırı siyasilerinden Cumhurbaşkanıyla çekinmeden açık açık konuşanı pek görmemiştim il başkanının bu konuda maşallahı var hizmet gelmiyorsa kimsenin gözünün yaşına bakmıyor. Allah yolunu açık etsin
 • Hakan
  1 ay önce
  Bu adamı dinlemeyen yanıyor???? ulaştırma bakanı, rektör derken... Çünkü adam çalışma ve halka hizmet odaklı. Reisin gözüne de girmiş diyorlar.
 • Vatandaşın birisi
  1 ay önce
  Son zamanlarda siyasete gelen düzgün insanlardan birisi il başkanı. Fakat yanındaki tayfa sözde AK Partililer yüzünden adamcağıza yazık oluyor. Hakkı ve menfaati ayırt edebilen temiz bir insan. Allah yokunu açık etsin.
 • Çankırı Sevdalısı
  1 ay önce
  İl başkanımızın maşallahı var. Çankırımız için çalışan ender siyasetçilerden. Diğerleri gibi akrabalarına çalışmıyor!
 • Ak Genç
  1 ay önce
  Allah razı olsun başkandan. Yıllardır hiç bir sorunumuzu Ankara'ya iletmemiş siyasilerimiz. Ondan sonra Ak Parti neden böyle oldu diyorlar. Reisimize sorunları iletince çözüyor da ileten siyasetçi yok. Herkes cebine çalışıyor. Bunlar Ak Partili de değil. Kim gelse adamı olurlar. Başkana Çankırı halkı olarak sahip çıkmak gerekir diye düşünüyorum. İnşallah o da kendini bozmaz da bizi Ankara'da temsil eden adam gibi biri olur.
 • Objektif
  1 ay önce
  Çok haklısın kardeşim. Biri buraya gelmez, biri akrabalarına çalışır, biri arazilerine, biri ticaretine, biri uçkuruna, biri köylülerine.