Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu Şehidimizin Eşinin Katılımı İle Eğitim Öğretime Başladı

Kısa bir konuşma yapan şehidimizin eşi Ayşe Bıyıklı, eşinin isminin böyle güzel bir okulda yaşayacak olmasından dolayı duyduğu gurur ve mutluluğu dile getirdi.

Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu Şehidimizin Eşinin Katılımı İle Eğitim Öğretime Başladı
11 Eylül 2019 - 08:58

2019-2020 eğitim öğretim yılında öğrencilerimize hizmet vermeye başlayan Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu,  İl Milli Eğitim Müdürü, Çankırı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı, şehit ailesi ve yakınları, veliler ve öğrencilerin katılımı ile eğitime başladı.

 

DSİ yakınındaki Festikan Mevkiinde bulunan binada faaliyetlerini sürdürecek olan okulumuzun açılışında kısa bir konuşma yapan şehidimizin eşi Ayşe Bıyıklı, eşinin isminin böyle güzel bir okulda yaşayacak olmasından dolayı duyduğu gurur ve mutluluğu dile getirdi. Ayşe Hanım okula eşinin isminin verilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Şehidimizin eşinden sonra konuşma yapan Öztürk, “ Şehidimizin ismini yaşatmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Amacımız vatan sevgisini benimsemiş, ülkesini seven, vatan aşkını her daim canlı tutan bireyler yetiştirmektir. Bu doğrultuda canla başla çalışmaktayız.” dedi.

 

Ders zilinin çalmasıyla öğrencilerimiz sınıflarda öğretmenleri ile buluştular. Okulumuzun şehrimize, ülkemize ve eğitim camiasına hayırlı olmasını dileriz.

 

 

 

 

 

 

Bu haber 4516 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bekir MUSTAFAOĞLU
    9 ay önce
    Mustafa bey bu haberi yaparken Şehit Mustafa Bıyıklı hakkında kısa bir bilgi verseydiniz daha güzel olurdu diye düşünüyorum.