Öğrencimiz Bayram Andinç İdarecilerimize Sunum Gerçekleştirdi

30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu öğrencimiz Bayram Andinç önümüzdeki günlerde TÜBİTAK heyetine gerçekleştireceği sunumun hazırlıklarını tamamladı.

Öğrencimiz Bayram Andinç İdarecilerimize Sunum Gerçekleştirdi
12 Haziran 2021 - 10:13 - Güncelleme: 12 Haziran 2021 - 10:18
30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu Öğrencimiz Bayram Andinç İdarecilerimize Sunum Gerçekleştirdi

Geçtiğimiz günlerde TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) tarafından bu yıl 15.si düzenlenen Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında İlimiz 30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimizden Bayram Andinç, Matematik branşı Algoritma /Mantıksal Tasarım alanında "Artış Miktarını da Artırırsak Ne Olur?" başlıklı çalışması ile Ankara bölge yarışmalarına katılmaya hak kazanmıştı.

30 Ağustos İmam Hatip Ortaokulu öğrencimiz Bayram Andinç önümüzdeki günlerde TÜBİTAK heyetine gerçekleştireceği sunumun hazırlıklarını tamamladı. Öğrencimiz ve öğretmeni TÜBİTAK heyetine sunum öncesi, idarecilerimize bilgilendirmeler yapmak için okul müdürü Atıf Yağlıcı ve öğrencimizin danışman öğretmeni Kadir Kaynarcı eşliğinde kurumumuzu ziyaret ettiler.

Sunuma İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer Öztürk, kurum müdür yardımcılarımız, şube müdürlerimiz ve ARGE ekibimiz katılım sağladı. Öğrencimizin sunumunun ardından çalışmalarında öğrencimize desteklerini ilettiler.

Öğrencimiz Bayram Andinç’e TÜBİTAK heyetine sunumunda başarılar diler, okul idarecilerimiz ve öğrencimizin danışman öğretmeni Kadir Kaynarcı’ya teşekkür ederiz.

Bu haber 1887 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum