Çankırı TOKİ 2022 Nereye Yapılacak?

TOKİ imzası ile sosyal konut projesi çerçevesinde inşa edilecek olan TOKİ Çankırı nerede yapılacak sorusu yanıt bekliyor.

Çankırı TOKİ 2022 Nereye Yapılacak?
18 Kasım 2021 - 22:50
Nereye Yapılacak?

TOKİ Marifetiyle İnşa Edilecek Konutlar İçin Alanlar İnceleniyor

Çankırı Valimiz Abdullah Ayaz, Milletvekilimiz Salim Çivitcioğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık ve diğer yetkililerle birlikte, İlimize kazandırmayı planlanan TOKİ tarafından inşa edilecek konutlar için potansiyel alanlarda incelemelerde bulundular.

TOKİ imzası ile sosyal konut projesi çerçevesinde inşa edilecek olan TOKİ Çankırı nerede yapılacak sorusu yanıt bekliyor.

Artan nüfusa karşın, ilimizin ihtiyacı olan konutları da TOKİ marifetiyle inşa etme gayretinde olacağız.

Herşey Çankırı için...

Çankırı TOKİ’yi İstiyor

Detayları Çankırı halkı için araştırdık.

Çankırı’ya Acilen Üniversite İçin Öğrenci Yurtları Ve Konutlar İhtiyacı Var. TOKİ Zaman Kaybetmeden Yapsın İstiyoruz. Öğrenciler Zor Durumda Kalıyor. Kiralar Pahalıkta. Öğrenciler Başka Üniversiteyi Tercih Ediyor. ÇAKÜ Üniversitenin Büyümesi İçin Yurtlar Ve Konut Çok Önemdir. Saygılarımla (M.Ç)


Bu haber 4924 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Dertli
  1 hafta önce
  2007-2008 yıllarında Belediye Başkanı olan İrfan Dinç ve ekibi Kale altının tamamını TOKİ projesi için kullanacaktı ve harika bir proje hazırlanmıştı.Ne yazık ki menfaat grupları tarafından KAİMDER adlı bir çete kuruldu ve o bölge halkını kandırarak o muhteşem TOKİ projesini iptal ettirdiler.Çankırımız bu hainlikler ve ihanetlere gebe kalmamalı.Şu anda o bölge Çankırı'nın cazibe merkezi olacaktı.Bir de şimdiki haline bakın.
 • murat kılıç
  1 hafta önce
  cankiri butun illerden geri kalmis bi ilimizdir nerde burda her is zamaninda olmus toki 20 senedir yapilip cikilmadi.heryer harabe.kaderine terk edilmis virane.kura cekileli 2 yil olmus bi 5 senede daha gecer en az fazlasini bilmiyoruz.toki 20 30 seneye belkide anca yaparlar.gorunus onu gosteriyo..biz gormeyiz de artik..