TÜRKAV Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

TÜRKAV heyeti İstiklal Marşımızı Güzele Okuma Yarışmasına verdikleri desteklerden dolayı bir takım ziyaretlerde bulundu.

TÜRKAV Teşekkür Ziyaretinde Bulundu
21 Nisan 2019 - 08:54

Çankırı TÜRKAV İl Başkanı İsa Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleri geçen ay geleneksel olarak düzenlemiş oldukları İstiklal Marşımızı Güzele Okuma Yarışmasına verdikleri desteklerden dolayı bir takım ziyaretlerde bulundular.

 

İlk ziyaret Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Ahmet Usta’ya yapan heyet daha sonra Yakınkent Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren ALPİN Çorap Fabrikası Müdürü İlker Yaşır’ı ziyaret ederek teşekkür edip plaket takdim ettiler.

 

Ziyarette TÜRKAV Çankırı İl Başkanı İsa Bölükbaşı TÜRKAV olarak yaptıkları faaliyetlerden bahsederek, faaliyetlerimizi tamamen üyelerimizin aidatları ve siz kıymetli vatansever insanların maddi manevi destekleri ile yapmaktayız. Bu bağlamda bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Dedi.

 

Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Ahmet Usta ve ALPİN Çorap Fabrikası Müdürü İlker Yaşır ziyaretten duydukları memnuniyeti belirtirken bizlere böyle güzel programlara destek olmamızda fırsat verdiği için TÜRKAV’a ve Çankırı Valimiz Sayın Hamdi Bilge Aktaş beye teşekkür ederiz dediler.

 

 

 

 

Bu haber 3146 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum