Vali Abdullah Ayaz Bir Dizi Bayram Ziyaretlerinde Bulundu

Vali Abdullah Ayaz, Kamu Personellerini, Huzurevi Sakinleri ve Sevgi Evlerinde Kalan Çocukları, Şehit Ailelerini Yalnız Bırakmadı.

Vali Abdullah Ayaz Bir Dizi Bayram Ziyaretlerinde Bulundu
23 Temmuz 2021 - 13:03 - Güncelleme: 23 Temmuz 2021 - 13:15
Vali Abdullah Ayaz, Kamu Personellerini, Huzurevi Sakinleri ve Sevgi Evlerinde Kalan Çocukları, Şehit Ailelerini Yalnız Bırakmadı

Valimiz Abdullah Ayaz, Devlet Hastanesi Acilindeki Vatandaşlar ve Mesai Yapan Diğer Kamu Personelleriyle Bayramlaştı

Vali Abdullah Ayaz, Kurban Bayramı’nın 1. gününde Huzurevi sakinleri ve Sevgi Evlerinde kalan çocukların yanı sıra emniyet mensupları, sağlık görevlileri, vatandaşlar ve diğer kamu personelini de yalnız bırakmayarak bayramlarını kutladı.

Sabah saatlerinde İsmail Özdemir Huzurevi ve Korgun Sevgi Evlerindeki çocukları ziyaret eden Vali Ayaz, akşam saatlerinde ise Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ile birlikte Çankırı Devlet Hastanesi’nde görevli sağlık personelleri, Yenimahalle Şehit Nurettin Cinsoy Polis Merkezi Amirliği, 112 Acil Çağrı Merkezi ve İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ederek buralarda görev yapan personellerle bayramlaştı.

İlk olarak Çankırı Devlet Hastanesine giden Valimiz Ayaz, hastanede görevli sağlık personelinin bayramını kutlayarak, yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Hastane acil servisindeki vatandaşların da bayramını kutlayan Valimiz Ayaz ve Belediye Başkanı Esen buradan Yenimahalle Şehit Nurettin Cinsoy Polis Merkezi Amirliği’ne geçti. Burada İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ve diğer Emniyet Mensupları tarafından karşılanan Valimiz Ayaz, görevli polislerin bayramını kutladı. Son olarak 112 Acil Çağrı Merkezi ve Çankırı İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret eden Valimiz Abdullah Ayaz ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, bayram mesaisi yapan personellerin bayramını kutladılar.

Valimiz Abdullah Ayaz Kurban Bayramı Nedeniyle Huzurevi Sakinleri ve Sevgi Evlerinde Kalan Çocukları Ziyaret Etti

Vali Abdullah Ayaz Kurban Bayramının 1’inci gününde İsmail Özdemir Huzurevi sakinleriyle Korgun Sevgi Evlerinde kalan çocukları yalnız bırakmadı.

Bayramın birinci günü saat 14.00’te beraberinde eşi Hanımefendi Melike Ayaz, AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve eşi Seçil Çivitcioğlu ile birlikte İsmail Özdemir Huzurevi’ne giden Valimiz Abdullah Ayaz, burada kalan yaşlı vatandaşlarımızın bayramlarını kutladı. Hiçbir bayram yaşlı vatandaşlarımızı ihmal etmeyen Valimiz Ayaz, Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve eşleriyle birlikte huzurevi sakinleriyle sohbet etti.

Huzurevi ziyaretinin ardından Korgun ilçemizdeki Sevgi Evlerine geçen Vali Ayaz ve beraberindekiler burada Korgun Kaymakamı Abdulkadir IŞIK ile Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan tarafından karşılandı. Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla bayramlaşan Valimiz Ayaz, eşi Hanımefendi Melike Ayaz, Milletvekili Çivitcioğlu ve eşi Seçil Çivitcioğlu, çocuklara bayram hediyesi verdiler.

Valimiz Abdullah Ayaz, Bayramın 2. Günü de Şehit Ailelerimizi Yalnız Bırakmadı

Vali Abdullah Ayaz, Kurban Bayramı nedeniyle gerçekleştirdiği ziyaretlerine Bayramın 2. Günü şehit aileleriyle devam etti.

İl merkezinde ikamet eden Şehit P. Er Hüseyin Şentürk'ün ailesi ile Şehit Polis Memuru Seyit Saraç'ın ailesini ziyaret eden Valimiz Ayaz, ailelerin Kurban Bayramını kutladı. İlk olarak Şehit Şentürk’ün ailesine giden Valimiz Abdullah Ayaz’a İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek ve İl Müftüsü Bürhan Keleş de eşlik etti. Daha sonra Şehit Polis Memuru Seyit Saraç’ın ailesini ziyaret eden Ayaz’a bu ziyarette eşi Hanımefendi Melike Ayaz, İl Emniyet Müdürü Yılmaz Delen ve eşi de hazır bulundu.

Daha sonra Kızılırmak ilçemize bağlı Yukarı Alagöz köyüne geçen Valimiz Abdullah Ayaz, burada Şehit Jandarma Er Adem Ballı, Şehit Uzm. Çvş. Yavuz Bayram ve Şehit Jandarma Er Kadir Güler’in ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Ardından yine Kızılırmak ilçemize bağlı Kemallı köyüne geçen Valimiz Ayaz, Şehit Jandarma Erler Ali Bozgedik, Cumhur Şimşek ve İskender Yıldırım’ın ailelerini ziyaret etti. Bu ziyaretlerde Valimiz Ayaz’a Kızılırmak Kaymakamı Emine Dilce de eşlik etti.

Ziyaretlerde şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak dua edildi.

Bu haber 1516 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum