Şabanözü OSB'nin Duayen Sanayicisi İlhan Gürsel Vefat Etti

Edinilen bilgilere göre, "İlhan Gürsel’in cenazesi, 12.09.2021 Pazar Günü İstanbul Teşvikiye Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Üsküdar Bülbülderesi Mezarlığı’na defnedilecek."

Şabanözü OSB'nin Duayen Sanayicisi İlhan Gürsel Vefat Etti
11 Eylül 2021 - 23:37 - Güncelleme: 11 Eylül 2021 - 23:41
İlhan Gürsel Vefat Etti

Çankırı Şabanözü Organize Sanayi Bölgesi’nin duayen sanayicisi ERNA-MAŞ Makina Ticaret Sanayi A.Ş.’nin onursal başkanı İlhan Gürsel vefat etti.

Organize Sanayi Bölgesi’de kurduğu sanayi tesisi ile bölgede ki istihdamın artmasına, Şabanözü İlçesi’nin gelişmesine büyük katkılar sunan, gençlere iş kapısı sağlayan emek ve fedakarlığı ile adından çokça söz ettiren İş İnsanı İlhan Gürsel, halkında teveccühünü kazanmış bir kişi.

Sadece sanayici kimliği ile değil hayırsever yönü ile de öne çıkan İlhan Gürsel, hem Şabanözü İlçesi’ne yaptığı eğitim yatırımları ve destekleri ile hem de başka şehirlerde yapmış olduğu eğitime destekler ile cömertlik ve eğitim konusuna yakından ilgilendiğini yakından göstermiştir.

Şabanözü Belediyesi İş İnsanı İlhan Gürsel’in ismini Organize Sanayi Bölgesi’de bulunan bir caddeye vererek vefasını göstermiş. İlhan Gürsel’in vefatı hem iş dünyasında hemde Şabanözü başta olmak üzere bölgede derin üzüntü ile karşılandı.

İlhan Gürsel’in cenazesi, 12.09.2021 Pazar Günü İstanbul Teşvikiye Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Üsküdar Bülbülderesi Mezarlığı’na defnedilecek.

Bu haber 2209 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • M. S. YILDIRIM
    1 hafta önce
    15 yıldır ekmeğini yediğim işverenimiz, babamız Allah rahmet eylesin. Mekanı Cennet Olsun.