"Şahsımız Ve Haber Sitemize Yapılan Yazılı Ve Sözlü Çirkin Saldırıları Kınıyoruz" (Özel Haber)

www.haberci18.com İnternet Medya Yönetmeni Mustafa Çelik, “Şahsımız Ve Sahibi Olduğumuz Haber Sitemize Yapılan Yazılı Ve Sözlü Çirkin Saldırıları Kınıyoruz” dedi. Sert eleştirilerde bulundu.

"Şahsımız Ve Haber Sitemize Yapılan Yazılı Ve Sözlü Çirkin Saldırıları Kınıyoruz" (Özel Haber)
25 Haziran 2020 - 02:01 - Güncelleme: 25 Haziran 2020 - 02:15

Kınıyoruz

Çankırı’da Hiçbir Şey Saklı, Gizli ve Örtülü Kalmasın

Hem Suçlular, Hem de Kendi Kafalarına Göre Güçlü Olmaya Çalışıyorlar

Adamlar Dolandırıcılık Yapıyor, Uyuşturucu Ticareti Yapıyor, Fuhuş Yaptırıyor, Vatan Hainliği Yapıyor, Piyasaya Sahte Para Sürüyor, Kaçak Kazı Yapıyor, Benim Polisime, Mehmetciğime Mükavemet Yapıyor Gözaltına Alınıyor, Tutuklanıyor “Kaldır Lan Bu Haberi Diyerek Bizi Tehdit Ediyorlar”

Kaldırmıyorum La Haberleri

Çankırı’da zor şartlarda habercilik yapıyoruz. Yılmayacağız, yıldırmaya devam edeceğiz, kamuoyunu habersiz bırakmayacağız. Şu bilinmelidir ki yaşadığımız müddetçe bedel ödetmesini de, eğer yaptığımız işimizde suçlu isek bedel ödemesini de iyi biliriz.

www.haberci18.com İnternet Medya Yönetmeni Mustafa Çelik, “Şahsımız Ve Sahibi Olduğumuz Haber Sitemize Yapılan Yazılı Ve Sözlü Çirkin Saldırıları Kınıyoruz” dedi.

İçerik Sağlayıcı Olmadığımız Halde Saldırılara, Tehditlere Maruz Kalıyoruz

Haber ve köşe yazılarına yapılan yorumlardan 'sadece' yorum sahibi sorumludur. Okuyucu yorumları ile ilgili olarak açılacak davalardan Haberci18.com sorumlu değildir diye defalarca ikaz ediyoruz. Bu uyarıyı anlamak istemeyen ve işine gelmeyenler var. Biz haberciler hiç bir okurun facebook, twitter, instagram hesaplarına müdahale etme hakkına sahip değiliz, imkânda yok. Haberlerden rahatsız olan, işine gelmeyen bazı okurlar kendi hesaplarıyla yorum yapmış, fakat ne hikmetse suçluları savunanlar kalkmışsınız haksız, yersiz, asılsız bir şekilde bize saldırıp yazılı, sözlü tehdit, küfür, hakaret ediyorsunuz. Yine uyarıyoruz bu tehdit ve saldırılara hukuken de hakkınız yoktur, manevi olarak ta hakkınız yoktur. Bedeli çok ağırdır. Bırakında işimizi yapalım, kamuoyunu bilgilendirelim.

Haber Kutsaldır

Haber okumaktan aciz bazı özürlüleri, “Rumuzlu ve Buzlanmış Olarak Yayınladığımız Haberlerimizle de Memnun Edemiyoruz. Ne Yapsak ki?”

Editör'ün notu: Şu birkaç gündür operasyonlarla iliği haberler yayınlıyoruz. Bize bu şahısların isim ve unvanlarını neden açık yazmadınız diye kızan okurlarda var. Onlarda haklı bu kişiler kimlerse halk bilsin tuzağına düşüp oyuna gelmeyelim istiyorlar. Yazılacak yerde yazarız, yazılmayacak yerde de gereğini yaparız. Ama biz hiçbir zaman kalemimizi satmadık, satmayız da, satın almak isteyenler oldu güçleri yetmedi, avuçlarını yaladılar. Oyuna gelmedik, tecrübelerimizle de hiçbir oyuna gelmeyeceğiz.

Olaylara tarafsız ve objektif bakan bir İnternet Medya sahibi ve haber sitesi yönetmeni olarak her kim olursa olsun şahısları yargısız infaz etme lüksüne girmedik hakkımızda yok. Kesinleşmiş mahkeme kararı olmadan, gözaltı ve soruşturmaları devam eden bu tür olaylarda isim yazmamız bizim açımızdan hem hukuken sakıncalı, hem de basın ahlak kurallarımızca da uygun değildir. Zaten bizde hiçbir kimsenin adını, iş yeri unvanını açık seçik belirtmemişizdir. Duyarlı vatandaş zeki ise, rumuzlu isimleri çözebiliyorsa biz ne yapalım? Emniyet ve Jandarma Güvenlik Güçlerimizin gerçekleştirdikleri operasyonlar başarılı bir şekilde devam ediyor, edecekte. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Çankırı ve ilçelerimizde meydana gelen Günlük Olay Bültenleri haber metinlerinde yazıldığı gibi Valilik, Emniyet İl Müdürlüğümüzce, Jandarma Alay Komutanlığımızca yerel, ulusal basın ve haber sitelerine servis edilmektedir. Bunun neyinden rahatsız oluyorsunuz ki? Biz hiçbir kimseyi ne zan altında bırakmışızdır, nede şahısların unvanıyla dalga geçmişizdir. Bize sunulan bilgileri noktasına, virgülüne dokunmadan yayınlamışızdır.

Bundan rahatsız oluyorsan kusura bakma be hemşehrim sen ne haber oku, ne TV seyret ne de haber sitelerini takip et. Cahil kal hayatını böyle sonlandır. Valilik, Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı Medya İletişim, Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü kurum amirleri imzalarını taşıyan haberlerden rahatsızlık duyuyorsan tek saz, tommikis kitapları oku. Ha; haber siteleri, yerel ve ulusal basın gazetelere servis edilen haber bültenlerine itirazınız varsa gider bu kurumlardan hesap sorabilirsiniz. Tabi gücünüz yetip sorabilirseniz!!!

Biz Habercileri Tehdit Etmeye Ne Gücünüz Yeter, Nede Boyunuz!!!

Bize Yaptıklarınıza Teşekkür Edecek Değiliz!

Klavye delikanlılığı yaparak, kendinde güç varmış gibi his taşıyan birkaç zavallının şahsımıza yazdığı yazılı, sözlü tehdit içerikli yorumu hep birlikte okuyalım mı? Hadi okuyalım. (Aşağıdaki yorumlar dan kaç tane daha var ah bir bilseniz, ama onların seviyesine düşüp yayınlamayı uygun görmedik)

Editör efendi bu haberdeki falan emlak, filan emlak diye yazıyorsun o harfle başlayan diğer emlakçıları neden zan altında bırakıyorsun, eğer ki gizlilik gerektiriyorsa o baş harflerini kullanma milletle de dalga geçme diye klavye delikanlılığı yaparak sözde bizi tehdit ettiğini zanneden zavallı; 24.06.2020 saat 20:38 de yorum yazan Alp rumuzlu, alper0018@hotmail.com , E-Posta adresli ve Ip:  188.58.242.220 kayıtlı bey efendi şunu unutma ki adaletin kestiği parmak acımaz. Allah’ın verdiği canı Allah alır. Bu bilgilerin sahte olsun, gerçek olsun sana yaklaşmamız zor olmayacak. Yerin dibine de girsen seni bulacağız. O parmakların kırılacak, ağzın büzülecek. Bizim vereceğimiz ceza seni tatmin etmeyebilir, unutma ki sen ve sana benzeyenlerden korkmadık, korkumuzda yok, yıldığımızda yok.

“Dalımızı Kıranın Ağacını Kökünden Sökeriz. Çatı Isı Mantolama Gibi Sıkar Geçeriz."

Ama şunu iyi bil ki, Valilik, Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Cumhuriyet Başsavcılığı Medya İletişim, Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü imzalarını taşıyan haberlere, kurumlarımıza, amirlerimize karşı gelerek bizi tehdit etmiş olmanızda başınıza çok büyük işler açacaktır.

Editör’ün notu: Hem senin üzerine farz olmayan konulara ne diye maydanoz oluyorsun ki? Senden mi öğreneceğiz habercilik yapmayı, haber yayınlamayı? Sen kimsin ki bize akıl vermeye yelteniyorsun? İşine bak kabadayılık yapma. Merak etme seni de bulacağız. Sonuçta izini sürmeye başladık bile. Şunu beynine iyi yaz ki “Yaptığın bu çirkin paylaşımın senin canını da yakacaktır. En ağır ceza ile bedelini ödeyeceksin. Senin gibiler tezgâhımızdan çok geçti, yaptıklarına bin pişman oldular. Editör ne olur beni affet, beni Emniyetten, Adliye Saraylarından kurtar diye yalvarsan da iş işten geçmiş olacak seni ve senin gibi saldırganları bende kurtaramayacağım, heveslerinizi kursağınızda bırakacağız. Bilgilerinize…” Nokta.
 


Bu haber 4750 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • önder kütük
  1 ay önce
  selamün aleyküm mustafa abim ellerinden öperim sen işi bilen abilerimizdensin Çankırı da internet gazete medya ve basın sektöründe ustasın sen işini yapıyorsun üzülme salla gitsin hürmetler ederim
 • Mustafa Çelik
  1 ay önce
  Bu haberin üstüne; Söylenecek çok şey var elbet, ama biz yine vakarımızı koruyup, “çok şükür” diyelim. Bazıları haddini aşıp, hayatıma burnunu sokarsa; ben de saygımı aşıp, itinayla lafımı sokarım. Allah akıl fikir versin akıllanacağımız yok. Çankırı’mızın huzuru için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz, bedeli ne olursa olsun katlanacağız. Ama bazı zavallıları da affedecek değiliz. Sözde değil özde milliyetçilere selam olsun. Ne Mutlu Türküm diyene, Ne Mutlu Çankırılıyım diyebilene.