Yine Kaza Yine Bademçay Köprüsü 1 Yaralı

Bademçay köy yolunda bulunan tehlikeli geçiş noktası durumundaki köprüyü yerinde görüp incelemekten aciz, oradaki sorun için alternatif çözümler üretme gayreti içerisinde bulunamayan Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Çankırı İl Genel Meclis Başkanlığı yargılanmalı.

Yine Kaza Yine Bademçay Köprüsü 1 Yaralı
14 Eylül 2020 - 08:30 - Güncelleme: 14 Eylül 2020 - 09:59

Yapraklı Bademçay Köprüsünden Araba Çaya Uçtu!

İlimizde Yapılan Çalışma Ve Hizmetlerden Memnun Olmayan Halk, “Şehrimizin, İlçelerimizin, Beldelerimizin, Köylerimizin Ve Her Alanda Sahipsiz Olduklarından Şikayetçi”

Sayın Valimiz Abdullah Ayaz Beye Tavsiyemizdir. "Valim Ne Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinin, Çankırı İl Genel Meclis Başkanlığının, Nede Çankırıdaki Siyasetçilerin Oyununa Gelme" Bunlar Çankırı ve İnsanlarını hep kandırdılar. Makamlarını, mevkilerini, devletin araç gereçlerini amaçlarının dışında başka alanlarda çalıştırdılar. Bu açıklamamıza iftira diyenler varsa  hodri meydan. Buyursun çıksın karşımıza. Belgelerle konuşalım.

Halka hizmetin hakka hizmet olduğu bilincinden şaşan Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Çankırı İl Genel Meclis Başkanlığı’nın sorgulanması lazım!

Bademçay köy yolunda bulunan tehlikeli geçiş noktası durumundaki köprüyü yerinde görüp incelemekten aciz, oradaki sorun için alternatif çözümler üretme gayreti içerisinde bulunamayan Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Çankırı İl Genel Meclis Başkanlığı ne işe yarar…  

Daha gelişmiş bir Çankırı için daha fazla gayret edecek Çankırı İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini layıkıyla yapabilecek bir bürokrat lazım şehitler, yaranlar diyarı sahipsiz Çankırı’mıza. 

Anadolu Atasözü: Eşekler hasat zamanı, insanlar seçim zamanı kıymete binermiş :)

Yapraklı'ya bağlı Bademçay köyü girişindeki köprüde bugün öğle saatlerinde Ankara'dan gelen Zekeriya Boztepe yönetimindeki 06 S 7557 plakalı özel araç köprüden uçarak tek taraflı kazaya neden oldu. Araç sürücüsü Boztepe hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgilere göre; Ankara'dan Bademçay köyünde yapılacak cenaze törenine giden Zekeriya Boztepe yönetimindeki 06 S 7557 plakalı özel araç köye yakın olan köprüden dereye uçarak tek taraflı kazaya neden oldu.

Kaza sonrası olay yerine gelenlerin yardımıyla Çankırı Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Zekeriya Boztepe'nin belinde kırık olduğu tespit edilirken kaza ile ilgili soruşturma da başlatıldı.

Hata sürücünün değil elbette düzgün bir köprüde yapılması lazım.
 
İktidar partisine verilen oylar demek ki yetersiz kalıyor! Demem o ki % 100 oy bile verilse, Allah korusun birkaç kişide ölse bu köprü yine yapılmaz. Ne zaman Çankırı’dan, Çankırılıyı özde seven bir Milletvekili çıkar, bir Bakan çıkar, işte o zaman bu işler çözülür.
 
Kaza sonrası Yapraklı Dernekler Federasyonu sosyal medya hesaplarından yayımladığı mesajda; Köprüde daha önce yaşanan kazalara dikkat çekerek bugüne kadar mevcut köprünün genişletilmemiş olmasını dile getirdi.

İşte o mesaj: "Bademçay köprümüzden yine bir araç uçtu, yine geçmiş olsun yine ve yine çok şükür 'ölü yok yaralı var' dedik ve daha kaç sefer diyeceğiz bilmiyoruz? Biz Yapraklılar artık istemeyerek de olsa köprüye alıştık ama misafir araçlar maalesef bu kazayı yapıyor! Bu yıl 5'inci kez köprüden araç uçuyor! Defalarca tespit yapılmasına rağmen köprü yeniden maalesef yapılamadı!"


 
 


Bu haber 3609 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum