Muhtarlardan Valimiz Ve Belediye Başkanımıza Anlamlı Ziyaret

Çankırı merkez Mahalle Muhtarları, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile Vali Abdullah Ayaz ve Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret ettiler.

Muhtarlardan Valimiz Ve Belediye Başkanımıza Anlamlı Ziyaret
19 Ekim 2020 - 18:03 - Güncelleme: 20 Ekim 2020 - 18:49

Muhtarlardan Ziyaret

Valimiz Abdullah Ayaz Merkez Mahalle Muhtarlarını Kabul Etti

İlimizdeki Mahalle Muhtarları Valimiz Abdullah Ayaz’ı ziyaret etti.

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Valimiz Ayaz, bütün Muhtarların Muhtarlar Gününü kutladığını belirtti.

Devletin taşra ve mahallelerimizdeki temsilcisi olan Muhtarların demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu vurgulayan Valimiz Abdullah AYAZ, Devletin kapılarının her zaman Muhtarlarımıza açık olduğunu dile getirdi.

Muhtarlardan Başkan Esen’e Anlamlı Ziyaret

Çankırı merkez Mahalle Muhtarları, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısı ile Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’i makamında ziyaret etti. Muhtarlar Günü’nü kutlayan Başkan Esen, yerel yönetimlerin halka en yakın halkasının muhtarlar olduğunu söyledi.

Samimi bir sohbet havasında gerçekleşen görüşmede merkez Mahalle Muhtarları hizmetlerinden ve desteklerinden dolayı Başkan Esen’e teşekkür etti. İstişare halinde Çankırı’yı daha ileri noktalara taşıyacaklarını belirten Esen, “Ben Belediye’nin temsilcisi olarak hizmetlerimi gerçekleştiriyorum. Bizleri de halk seçti, ama her bir vatandaşımız ile aramızda köprü olan, istek ve önerilere ulaşmada bizlere hız kazandıran ise mahalli yönetimlerimizin en güçlü parçası muhtarlarımızdır. Bölgeyi ve bölge insanını herkesten daha iyi tanıması gereken muhtarlarımızdır. Şehrimizin birçok noktasında hizmetlerimiz devam ederken en çok istişare ettiğimiz yine muhtarlarımızdır. Doğrumuzun yanında olduğunuz, eksiğimizi de bildirdiğiniz için teşekkür ediyorum. Sorunların çözümü ve hizmetlerin halka ulaşmasında birlik içinde çalışmamız, halkımıza hizmet olarak yansımaktadır. Bu birlikteliğe ve ortak akıl hareketine devam edeceğiz.” dedi.

Ziyaret sonunda Esen’e çiçeği ise Çankırı’nın ilk ve tek kadın muhtarı Cemile Eskisucu takdim etti.
 
 
 


Bu haber 2892 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum