Tek Listeyle Gidilen Seçimde Avukat Abdülkadir Çelik Yeniden AK Parti İl Başkanı Seçildi

Çelik, "Çankırı’mızın kalkınması için var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah 2021 yılında çalışmalarla da Cumhurbaşkanımızın çizmiş olduğu 2023, 2053, 2071 hedeflerine emin adımlarla yürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Tek Listeyle Gidilen Seçimde Avukat Abdülkadir Çelik Yeniden AK Parti İl Başkanı Seçildi
03 Şubat 2021 - 19:10 - Güncelleme: 04 Şubat 2021 - 12:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan Liderliğinde Çankırı AK Parti 7. Olağan Kongresi Gerçekleşti

AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, “AK Parti Kongreleri güçlenerek ve yenilenerek yolumuza devam ettiğimiz demokrasi bayramlarıdır ve kongremizin kazananı her daim AK Davamız olmuştur” dedi.

AK Parti Çankırı 7. Olağan Kongresi Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda Büyük Bir Coşkuyla Gerçekleşti

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından konuşmalara geçildi.

Kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Kastamonu AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Çankırı AK Parti Milletvekilleri Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Salim Çivitçioğlu, Önceki dönem Milletvekili Hüseyin Filiz, Eski Belediye Başkanı İrfan Dinç, MHP Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, İlçe Başkanı Mahmut Doğar, AK Parti İl Genel Meclis Başkanı, İl Kadın Kolları Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Önceki dönem İl Başkanları, Belediye Başkanları, STK ve Oda Temsilcileri, Ankara ve İstanbul Çankırılılar Dernek Federasyon Başkanları, Muhtarlar, Delegeler ve Parti üyeleri Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda katılımcı olarak yerlerini aldılar.

Tek Listeyle Gidilen Seçimde Avukat Abdülkadir Çelik Yeniden İl Başkanı Seçildi

AK Parti 7. Olağan Kongresinde Tekrar İl Başkanı Seçilen Abdülkadir Çelik Yeni Yönetimiyle Yola Devam Dedi

Çelik, “AK Parti Çankırı İl Başkanlığı olarak, makamın ve ihtirasın dışında; zamanın ve mekanın takibinde, birlik ve beraberliğin içinde, gönül gönüle, hakkın birliğine, Çankırı’nın dirliğine hep birlikte yürümeye ve dahi koşmaya kararlı ve inançlıyız. Çankırı’mızın kalkınması için var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah 2021 yılında çalışmalarla da Cumhurbaşkanımızın çizmiş olduğu 2023, 2053, 2071 hedeflerine emin adımlarla yürüyoruz” ifadelerini kullandı.
Çankırı halkı her daim vatanına, milletine, bayrağına ve özellikle devletine yarenlik etmeye devam edecektir.

Yeniden il başkanı olarak seçilen Abdulkadir Çelik ile yola devam.


Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik, “Bizlere bu dava akışını nasip eden, bize sizler gibi yol arkadaşı nasip eden, Recep Tayyip Erdoğan gibi yiğit bir lider nasip eden Rabbime Hamdolsun diyor. Bu duygu ve düşüncelerle sizleri en kalbi duygularımla selamlıyor, saygılar sunuyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Kalın sağlıcakla diyerek sözlerini bitirdi.”

Adalet Ve Kalkınma Partisi Çankırı İl Yönetimi

İl Başkanı: Avukat Abdulkadir Çelik

Yönetim Kurulu: Metin Küçükertan, İsmail Portakal, Burak Bulut, Kasım Emre Şan, Nurhayat Koç, Muzaffer Derelli, İsmail Karabasmaz, Şerafettin Erdoğan, Mehmet Ekşi, İsmail Ergün, Yavuz Atasever, Hakan Şekerci, Filiz Subaşı, Fahri Astarlıoğlu, Seyit Koç, Sema Yiğit, Sadık Doğan, İsmail Kayabaşı, Halil Demir, Ramazan Arslan, Sadık Demirtaş, Şükür Satılmış, Ahmet Absarılıoğlu, Kemalettin Din, Osman Nuri Uçak, Fatih Şimşek, Üzeyir Güzel, Miyase Nur Erciyez Çapraz, Niyazi Buğra Akkuş, Nizamettin Ünal, Sefer Ayar, İlhan Çakır, Serkan Derviş, Ömer Korkmaz, Melike Nur Oruç, Bedriye Sezgi Aktaş, İrem Nur Efe, Halil Rıfat Uysal ve Mehmet Ünal'dan oluştu.

İl Disiplin Kurulu: Arif Yüksel, Hüseyin Sipahi, Halit Altun, Tahir Kavukçu, Hasan Özler


Büyük Kongre Delegeleri: Abdulkadir Çelik, Melike Çilhan, İsmail Çiftçi, Mustafa Çıbık


Bu haber 6829 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum