Beyza Ve Büşra Kardeşler Annelerini ATV'de Müge Anlı'da Arıyorlar! (Özel Haber)

Babaları bu ikiz çocuklar dogmadan traktörden düşüp ölmüş. İkizler 1990 yılında üç günlük iken evlatlık vermişler.

Beyza Ve Büşra Kardeşler Annelerini ATV'de Müge Anlı'da Arıyorlar! (Özel Haber)
05 Nisan 2021 - 23:56 - Güncelleme: 06 Nisan 2021 - 00:19
Çankırı Yapraklı İlçesi Davutlar Köyü Ve Yakın Çevre Köylerde Yaşayanlar, Tanıyanlar Bu İkiz Kardeşlerin Sesine Kulak Verirler, Anne Özlemlerini Giderirler İnşallah!!! 

Beyza Ve Büşra Kardeşler Annelerini ATV’de Müge Anlı’da Arıyorlar!

5 Nisan 2021 Pazartesi günü Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına çıkan İkiz kardeşler hiç görmedikleri ailelerini arıyor!

Annelerini arayan ikiz kardeşlerin Çankırı Yapraklı ilçesi, Davutlar köyünden bir bayanın kızları olduğu bilgileri edinildi.

İkizleri 1990 yılında üç günlük iken evlatlık vermişler. Annelerinin adının Mahi yada Perihan olabileceğini söylüyorlar.

İnşallah Bulurlar

Babaları bu ikiz çocuklar dogmadan traktörden düşüp ölmüş. Konuşulan ve anlatılanlara bakarsak annenin hayatta olup olmadığıda meçhul. 

www.haberci18.com İnternet medya yönetmeni olarak ben öyle anladım. Ama; muhtar kadının öldüğünü söylüyor; karışık bir durum. Programı baştan sona izledim. Ne acıdır köyden kimse tanımıyor ki, varsayım üzerine konuşuyorlar. Araştırsınlar bakalım ne çıkacak?


Müge Anlı ile Tatlı Sert Program yapımcısı, sunucusu, araştırmacı gazeteci değerli meslektaşım Müge Anlı’ya yardım ve desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür eder, saygı sevgi, hürmetlerimi sunarım. Beyza ve Büşra kardeşler de İnşallah annelerine kavuşurlar.

Aşagıdaki Linki Tıklayarak Açıklamaları İzleyebilirsiniz 

https://www.youtube.com/watch?v=VdCYneFxQMg

Bu haber 6873 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum