Yeni Yılın İlk Kötü Haberi 3 Ölü

“Hayatlarını kaybeden 3 gençten ikisi Çankırı Yapraklı ilçesi, Topuzsaray köyü sakinlerinden İsmail Altıntaş’ın oğlu İbrahim Altıntaş, diğeri Hüseyin Karakoç’un oğlu Burak Karakoç isimli gençlerimizdir.”

Yeni Yılın İlk Kötü Haberi 3 Ölü
02 Ocak 2021 - 20:53

Üç Gencin Sır Ölümü

2,si Çankırılı 1,i Ankaralı Genç

Büyük Acı, Büyük Kayıp. Çok Korkunç ve Çok Üzücü Bir Durum

www.haberci18.com İnternet Medya Haber Merkezi ve Yönetmeni olarak edindiğimiz bilgilere göre, “Hayatlarını kaybeden 3 gençten ikisi Çankırı Yapraklı ilçesi, Topuzsaray köyü sakinlerinden İsmail Altıntaş’ın oğlu İbrahim Altıntaş, diğeri Hüseyin Karakoç’un oğlu Burak Karakoç isimli gençler.”

Çankırı Yapraklı ilçesi, Topuzsaray köyü nüfusuna kayıtlı İbrahim Altıntaş’ın Ankara Pursaklar’da, Burak Karakoç’un ise Yapraklı ilçesi, Topuzsaray köyünde toprağa verileceği bilgilerini edinebildik.

Ankara Pursaklar'da Bir Binanın Garajında 3 Gencin Cesedi Bulundu

3 kişi henüz bilinmeyen bir nedenle ölü bulundular.

Yunus Emre Mahallesi Orhangazi Caddesi'ndeki 3 katlı bir apartmanda zehirlenme vakası ihbarı alan polis ekipleri, olay yerine gitti. Ekipler, binanın kapalı garajında 3 genci hareketsiz yatarken buldu.

İsimleri Belli Oldu

Sağlık ekipleri, yaptıkları incelemede, 20-25 yaşlarındaki 3 gencin hayatını kaybettiğini belirledi. Ölenlerin Halil İbrahim Altıntaş (25), Burak Karakoç (24) ve Hüseyin Şahinoğlu (25) olduğu belirlendi.

Polis, olay yerinde inceleme yaptı. Olayla ilgili inceleme sürdürülüyor.

Egzozdan çıkan gazdan mı zehirlendiler?

Gençlerin, Şahinoğlu'nun oturduğu apartmanın kapalı otoparkında ısınmak için çalıştırdıkları iki otomobilin egzozundan zehirlendikleri şüphesi üzerinde duruluyor. Şahinoğlu'nun 1,5 aylık ve 2,5 yaşlarında iki çocuğunun olduğu öğrenildi.

Kesin Ölüm Nedenleri Otopsiden Sonra Kesinlik Kazanacak

Acı verici olayla ilgili Ankara Valiliği’nden açıklama geldi.

Yapılan açıklamada "02.01.2021 günü saat 08:10 sıralarında 112 Acil Çağrı Merkezi'ne gelen ihbar sonucunu Pursaklar ilçesi, Orhangazi Caddesi'nde bulunan bir binanın kapalı otoparkında bir otomobilin etrafında 3 erkek şahsın hareketsiz yattığı görülmüş, 112 ekiplerin yaptığı ilk kontrollerde şahısların hayatlarını kaybettiği anlaşılmıştır. Olay ile ilgili Cumhuriyet Savcısı’nın bilgisi dahilinde, adli tabibin yaptığı ilk incelemede şahısların alkol ya da karbonmonoksit gazından zehirlenmiş olabilecekleri tespit edilmiş, ancak kesin ölüm nedenlerinin otopsi işlemlerinden sonra kesinlik kazanacağı bildirilmiştir.

Olayla ilgili adli tahkikat devam etmektedir. Kamuoyunun bilgisine sunulur" ifadelerine yer verildi.
Bu haber 12899 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum