Çankırı Şehit Ve Gaziler Derneği Başkanlığına Muzaffer Ersoy Getirildi

Şehit Kardeşi Mehmet Uçar başkanlık görevini Şehit Babası Muzaffer Ersoy’a devretti.

Çankırı Şehit Ve Gaziler Derneği Başkanlığına Muzaffer Ersoy Getirildi
06 Eylül 2021 - 19:40 - Güncelleme: 06 Eylül 2021 - 19:46
Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği Yönetim kurulunda yapılan değişiklik ile Şehit Kardeşi Mehmet Uçar başkanlık görevini Şehit Babası Muzaffer Ersoy’a devretti.

Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği dernek binasında gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısı ile yeni başkanını seçti.

Başkanlığa seçilen Şehit Babası Muzaffer Ersoy şehit aileleri, gaziler ve yakınlarının yanlarında en iyi şekilde temsil edeceğini, "Derneğimizin 06 Eylül 2021 tarihinde yapmış olduğu Yönetim kurulu seçim sonucunda Yönetim Kurulu beni bu göreve layık gördü. Daha önce de Şehit, gazi ve gazi ailelerimiz ile bir arada çalışıyorduk. Bir şehit babası olarak ailelerimizin duygu ve düşüncelerini çok iyi anlıyorum. Şehit ve Gazi yakınlarına hizmet edebilmek amacıyla başkanlığa talip oldum. Bu göreve kendi isteğim ve rızamla geldim. Sabah akşam demeden şehit ve gazi ailelerinin dertleri ile dertlenip, sorunlarını çözebilmek için çalışacağım. Eski başkanımız Şehit kardeşi Mehmet Uçar’a derneğimize ve ailelerimize vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şube Başkanlığı ile Çankırı Şehit ve Gaziler Dernek başkanlığını birlikte yürüten Mehmet Uçar dernek başkanlığından ayrıldığından sadece Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şube Başkanlığını sürdürecektir.

Bu haber 3744 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum